Kızzzlaarrrrr sayenizde 😁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Burcuhaziran tarafından oluşturulan Kızzzlaarrrrr sayenizde 😁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 565 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızzzlaarrrrr sayenizde 😁
Konbuyu başlatan Burcuhaziran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ultrasyon kağıdına bakıp anlayan var mı Sizce Cinsiyet ne 13 haftalık bazıları anlayabiliyor kemik yapısından duruşundan yatışından ya da hisleriniz Sizce kız mı erkek mi Doktora sordum daha erken dedi Ama çok merak ediyorum fikirlerinizi bekliyorum❤️🤰
Ekli dosyayı görüntüle 3317
Erkek gibi geldi bana. Allah gönlüne göre versin inşallah canım 🙏

Atilla's mom 😍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ultrasyon kağıdına bakıp anlayan var mı Sizce Cinsiyet ne 13 haftalık bazıları anlayabiliyor kemik yapısından duruşundan yatışından ya da hisleriniz Sizce kız mı erkek mi Doktora sordum daha erken dedi Ama çok merak ediyorum fikirlerinizi bekliyorum❤️🤰
Selam. Buradaki annelere bakıyom hepsi söylüyo daha yeniyken bilinmiyor, doktorlar göremiyor, ama bizim doktorlar da farklı 12 haftada tamamen görüyolar. Böyle tam belli olmuyo fotodan, ama kız gibi hiss ettiriyor. Ben mesela hissimde yanılmadım doktor da onayladı. Sen ne hiss ediyosan karnında o olur bence. İnşallah sapasağlam alırsınız kollarınıza 🙂

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Rabbim sag saglim kucağına almayi nasip etsin canım 🤲🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar