Sorum var Kkizlar. Merak etdin 29 haftalık olucak çarşamba ve ben hiç kilo almadım hamilelikte annenin de kilo. Alması gerekiyormu illa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kkizlar. Merak etdin 29 haftalık olucak çarşamba ve ben hiç kilo almadım hamilelikte annenin de kilo. Alması gerekiyormu illa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,399 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kkizlar. Merak etdin 29 haftalık olucak çarşamba ve ben hiç kilo almadım hamilelikte annenin de kilo. Alması gerekiyormu illa
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Damla ipek

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğin yolunda ise sıkıntı yok canım ben kızımda gören diyordu hamile olduqin belli deil hic kilo almadim aksi çok kilo verdim oqlumda sadece karnım vardi doqum yapali tam 2 ay oldu görenler diyor bu ne insan bilmiyor ki iki doqum yapmışsın bide iki sezaryan göbek yok huc bise yok die doktorlar da ztn annede kilo önermiyor
Almak istemyiom zaten ama merak etdim 🥰sağol canjmm

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
🥰🥰Merak etdim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi tartildim 3 kilo almışım sadece ama bu haftaya kadar hiç almamıştım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi tartildim 3 kilo almışım sadece ama bu haftaya kadar hiç almamıştım
Ayy kuzum ne guzelll istee sen kilo alma sen ye iç surekli bebegin alsinnn😘🥰 zayifsin galiba gel ben kilolarimdan verim sna bende kilo almamak ocin cabaliyorum bebisin kilo alirr zamanla yeterki saglikli olsun benim kizim cok zayif dogmustuu ben kiloluydum yeterki saglik olsun kuzum😆 😆🥰

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ayy kuzum ne guzelll istee sen kilo alma sen ye iç surekli bebegin alsinnn😘🥰 zayifsin galiba gel ben kilolarimdan verim sna bende kilo almamak ocin cabaliyorum bebisin kilo alirr zamanla yeterki saglikli olsun benim kizim cok zayif dogmustuu ben kiloluydum yeterki saglik olsun kuzum😆 😆🥰
Tabiki bebeğim önemli olan bebek. Kilo alsın alması gerektiği kadar sağlıklı olsun. Yeter bana ben zaten almak. İstemiyorum ama. İçim. Rahat etsin istedim hani illa annede mi kilo. Almak zorunda diye yoksa kilo istemyiom zaten🙈🙈🙈

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki bebeğim önemli olan bebek. Kilo alsın alması gerektiği kadar sağlıklı olsun. Yeter bana ben zaten almak. İstemiyorum ama. İçim. Rahat etsin istedim hani illa annede mi kilo. Almak zorunda diye yoksa kilo istemyiom zaten🙈🙈🙈
Kiz yokk bazilari hic almiyor bazilari aliyor bünyeye göre degsiyor almak zorunlulugu diye bise yokki😘🤣😘eger fazla alirsan sorasi zorr gobek kaliyo😃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar