Sorum var Klome catlatma ognesi

• Konbuyu başlatan Asena rızA
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asena rızA tarafından oluşturulan Klome catlatma ognesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 377 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Klome catlatma ognesi
Konbuyu başlatan Asena rızA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋
A

Asena rızA

Guest
Kızlar Ben klomen çatlatma iğnesi oldum 1 hafta önce sizce olurmu gebelik hiç bi sıkıntı yoktu bende esimdede aynı ne zaman test yapmalıyım kasıķ ağrısı göğüs ucunda ağrı var yardımcı olurmusunuz bana ilk deneyimim birşey bilmiyor çok heyecanliyim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Ben klomen çatlatma iğnesi oldum 1 hafta önce sizce olurmu gebelik hiç bi sıkıntı yoktu bende esimdede aynı ne zaman test yapmalıyım kasıķ ağrısı göğüs ucunda ağrı var yardımcı olurmusunuz bana ilk deneyimim birşey bilmiyor çok heyecanliyim
Merhaba öncelikle bende kullandim bunay klomen ve çatlatma iğnesi inşallah hayırlı güzel haberler aliriz

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah hayırlı haberler alırsın canım 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba öncelikle bende kullandim bunay klomen ve çatlatma iğnesi inşallah hayırlı güzel haberler aliriz
inşallah kuzum 🤲🏻❣️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İnşallah hayırlı haberler alırsın canım 🤲🏻

inşallah kuzum 🤲🏻❣️
İnşallah birtanem test verdik hep herşey temizdi kist dahi bile yok dedi aklıma birşey takildi kuzum sana soracam ilişki günleri verdi ama 3 gün çok önemli dedi doktor ve 2. Günü değerlendiremedik eşim iş dolayisiyla acaba sıkıntı olurmu bu kafamı çok karıştırdı 🥺

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah birtanem test verdik hep herşey temizdi kist dahi bile yok dedi aklıma birşey takildi kuzum sana soracam ilişki günleri verdi ama 3 gün çok önemli dedi doktor ve 2. Günü değerlendiremedik eşim iş dolayisiyla acaba sıkıntı olurmu bu kafamı çok karıştırdı 🥺
Yok canım olacağı vrsa olur zaten korkma sprem vücutta baya süre kalıyor endişe etme yani . Rabbim gönlüne göre verecek inşallah 🤲🏻

Alllah razı olsun kayranin annesi size birşey sorabilirmiyim
Tabi ki sorabilirsin canım . Senden de razı olsun rabbim

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yok canım olacağı vrsa olur zaten korkma sprem vücutta baya süre kalıyor endişe etme yani . Rabbim gönlüne göre verecek inşallah 🤲🏻

Tabi ki sorabilirsin canım . Senden de razı olsun rabbim
İnşallah kuzum amin hayırlısıyla inşallah😘🤲🤲🤲🤲🤲🤲

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar