Klomen hapyutmayı unuttum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Nurhan12345 tarafından oluşturulan Klomen hapyutmayı unuttum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 140 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Klomen hapyutmayı unuttum
Konbuyu başlatan Nurhan12345
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Nurhan12345

Kayıtlı Üye
rank
Doktor klomen hap verdi gunde 2 defa 5 gün kullan malum ramazandayız bende birini sahurda biirini iftarda yutuyordum ama bugun sahura kalkamadım hapıda yutmadım sahursuz oruc tutuyorum ne yapmam lazım bişey olur mu acaba yada iftarda ikisini mi yutsam yoksa iftarda birini sahurdada unuttuğumu yutsam olur mu

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Doktor klomen hap verdi gunde 2 defa 5 gün kullan malum ramazandayız bende birini sahurda biirini iftarda yutuyordum ama bugun sahura kalkamadım hapıda yutmadım sahursuz oruc tutuyorum ne yapmam lazım bişey olur mu acaba yada iftarda ikisini mi yutsam yoksa iftarda birini sahurdada unuttuğumu yutsam olur mu
Hayır canım saçmalama Bir taneden bir şey olacağını düşünmüyorum yine devam et iftarda ve sahurda içmeye gerekiyorsa alarm kur hap içmek için ama ikisini birden sakın içme

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hayır canım saçmalama Bir taneden bir şey olacağını düşünmüyorum yine devam et iftarda ve sahurda içmeye gerekiyorsa alarm kur hap içmek için ama ikisini birden sakın içme
Düzenli kullanmasi gerekiyor düzensiz kullanirsa bir anlamı kalmaz kuzum doktorum öyle soyledi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bir taneden bir şey olmaz asla ikisini beraber yutma sanki ilk içiyormuş gibi tek tek eski düzenine uyarak iç

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Düzenli kullanmasi gerekiyor düzensiz kullanirsa bir anlamı kalmaz kuzum doktorum öyle soyledi
Tamam bi kez unuttu diye birşey olmaz ki devam etsin sabah akşam kullanmaya 2 tane birden atılmamali
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir taneden bir şey olmaz asla ikisini beraber yutma sanki ilk içiyormuş gibi tek tek eski düzenine uyarak iç
Aynen canım

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Bence ikisini bir yutma nasıl içiyosan öyle devam et

Tüm sayfalar yüklendi.