Sorum var Klomen hap

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuburcu tarafından oluşturulan Klomen hap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 372 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Klomen hap
Konbuyu başlatan Burcuburcu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bedia demir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Herkese merhabalar ben bugün kadın doğuma gittim bana klomen hap ile estrofem hap verdi yarın baslicam ikisine 9 gün sonra da kontrolüm var bu sürede ilişki olucak mi olmucak mi bilen var mı acaba
İlaç 5 gün kullanıldıktan sonra vajinal ultrasonografi görüntüleme yapılır. Burada yumurtanın büyüklüğü ve gelişimi kontrol edilir. Yumurta gerekli olgunlaşmaya ulaştığında yumurta çatlaması için gerekli olan iğne verilir. Ardından çiftlere cinsel ilişkiye girmeleri önerilir.

Burcuburcu

Kayıtlı Üye
rank
İlaç 5 gün kullanıldıktan sonra vajinal ultrasonografi görüntüleme yapılır. Burada yumurtanın büyüklüğü ve gelişimi kontrol edilir. Yumurta gerekli olgunlaşmaya ulaştığında yumurta çatlaması için gerekli olan iğne verilir. Ardından çiftlere cinsel ilişkiye girmeleri önerilir.
Teşekkür ediyorum beni çağırdı hoca 19 Haziran'da gidicem kontrole ilaca bugün başladım persembe günü son pazartesi hocanın yanına gidicez acaba kaçırır miyiz günü çünkü bugün 11 Haziran ilaç 15 Haziran'da bitecek kontrol 19 Haziran'da olucak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım kuzum ondan sonra çatlatma iğnesi verebilir bana vermişti
Bana da bakicaz dedi ben 7 Haziran'da adet oldum 10 Haziran'da kontrole gittim bugün de ilaca başladım klomen bu perşembe yani 15 inde son 19 unda da randevum var geç kalmış olur muyuz 19 una al dedi hoca

Anladım kuzum ondan sonra çatlatma iğnesi verebilir bana vermişti
Bana da bakicaz dedi ben 7 Haziran'da adet oldum 10 Haziran'da kontrole gittim bugün de ilaca başladım klomen bu perşembe yani 15 inde son 19 unda da randevum var geç kalmış olur muyuz 19 una al dedi hoca

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Teşekkür ediyorum beni çağırdı hoca 19 Haziran'da gidicem kontrole ilaca bugün başladım persembe günü son pazartesi hocanın yanına gidicez acaba kaçırır miyiz günü çünkü bugün 11 Haziran ilaç 15 Haziran'da bitecek kontrol 19 Haziran'da olucak

Yok kuzum doktorun zamaninda cagirmistir. Kacirmazsin insallah rabbim gönlüne göre versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.