Sorum var Klome catlatma ognesi

• Konbuyu başlatan Asena rızA
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asena rızA tarafından oluşturulan Klome catlatma ognesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 377 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Klome catlatma ognesi
Konbuyu başlatan Asena rızA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AYŞENUR🦋

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kayranin annesi bilmiyorum yeminlen tecrübem yok yani bu klomen ve catlatma ignesinde arkadaşın dediği gibi ilişki günleri verdi bizede doktor bu diğer iliski günlerindemi bebek olur yoksa bu 3 gün dedikleri ilişki günündemi olur bilmediğim için soruyorum size affola
Estağfurullah canım yumurtlama zamanı yani yumurta catlamdan 1 gün önce ve yumurta catladiktan sonra ki ilk 48 saat çok önemli diye biliyorum canım eğer tutunam olursa döllenme başlar oda en az 12 gün filan sürer zaten . Bu arada adım Ayşenur öyle hitap edebilirsin

A

Asena rızA

Guest
Estağfurullah canım yumurtlama zamanı yani yumurta catlamdan 1 gün önce ve yumurta catladiktan sonra ki ilk 48 saat çok önemli diye biliyorum canım eğer tutunam olursa döllenme başlar oda en az 12 gün filan sürer zaten . Bu arada adım Ayşenur öyle hitap edebilirsin
Teşekkür ederim ayşenur arkadaşım allah razı olsun senden çok sağol kaşık ağrılarım göğüs ucu ağrıyor bunlar iğne etkisimi acaba

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim ayşenur arkadaşım allah razı olsun senden çok sağol kaşık ağrılarım göğüs ucu ağrıyor bunlar iğne etkisimi acaba
Bunlar yumurtlama ağrısı da olabilir canım. Regl belirtisi de hamilelik belirtisi de hepsin de aynı olaylar gözlemleniyor şudur demek pek doğru olmaz . Sen stres yapma yeter canım Rabbim vereceği zamanı bilir biznillah 🤲🏻. Sende de razı olsun canım Rabbim inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz 🤲🏻❣️

A

Asena rızA

Guest
Bunlar yumurtlama ağrısı da olabilir canım. Regl belirtisi de hamilelik belirtisi de hepsin de aynı olaylar gözlemleniyor şudur demek pek doğru olmaz . Sen stres yapma yeter canım Rabbim vereceği zamanı bilir biznillah 🤲🏻. Sende de razı olsun canım Rabbim inşallah hayırlı haberlerini bekliyoruz 🤲🏻❣️
Tekrar rabbim razı olsun insan kimseye soramıyor utanıyor çekiniyor çok sağol kafamda bunlar soru işaretiydi hep bense burada soru sorabilirmiyim eşim biraz kıskanç biri birşey kullanma açma diyor o yüzden üye olamadım ayşenur arkadaşım stres yapmamak mümkün mü bazı insanlar yüzünden

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar Ben klomen çatlatma iğnesi oldum 1 hafta önce sizce olurmu gebelik hiç bi sıkıntı yoktu bende esimdede aynı ne zaman test yapmalıyım kasıķ ağrısı göğüs ucunda ağrı var yardımcı olurmusunuz bana ilk deneyimim birşey bilmiyor çok heyecanliyim
insallah hayirli haberin olur canim Rebbim tez vakitde nasib etsin

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tekrar rabbim razı olsun insan kimseye soramıyor utanıyor çekiniyor çok sağol kafamda bunlar soru işaretiydi hep bense burada soru sorabilirmiyim eşim biraz kıskanç biri birşey kullanma açma diyor o yüzden üye olamadım ayşenur arkadaşım stres yapmamak mümkün mü bazı insanlar yüzünden
Sıkıntı yok canım eşin ile aran bozulacaksa üye olmadan da yazabilirsin . Sıkıntı yok .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar