Klomen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Aleylis tarafından oluşturulan Klomen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,221 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Klomen
Konbuyu başlatan Aleylis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleylis

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Düşüncesi bile o kadar güzelki 🙏 beni anlayan insanlarla konuşmak daha da güzel iyiki varsınız
Canım benim sende iyi ki varsın aklıma takılan soru olursa her zaman sor bildiğimiz kadarıyla yardımcı oluruz sana ikizlerin olsun diye sağlıkla dua ediyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ri
Daha adetime var yeni başladım tedaviye , perşembe hap bitti ctesi gittim doktora istenilen büyüklükte değil dedi salı tekrar çağırdı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok teşekkür ederim
Rica ederim kuzum

Tekrar rahatsız edeceğim ama gebelik testini ne zaman yapmışsınız ? Günün geçmesini mi bekledin yoksa daha erken mi
Bende adetim 4 gun geçince yapmistim

Rabissscee

Kayıtlı Üye
rank
4 kez kullandım hsg çektirip kullandığım ay gebelik oldu fakat kimyasaldı. Rabbim daha fazla aratmasın gönlünüze Göre versin inşallah 🤲❤️

Aleylis

Kayıtlı Üye
rank
4 kez kullandım hsg çektirip kullandığım ay gebelik oldu fakat kimyasaldı. Rabbim daha fazla aratmasın gönlünüze Göre versin inşallah 🤲❤️
Rabbim sizede nasip etsin inşallah

Ben klomen kullandım ikinci ay hamile kaldım çatlatma iğnesi falan olmadım çünkü doktor kontrolünde olmayan biseydi
Umarım darısı bana ❤️

Ben klomen kullandım ikinci ay hamile kaldım çatlatma iğnesi falan olmadım çünkü doktor kontrolünde olmayan biseydi
Umarım darısı bana ❤️
1 hafta kala yaptim
Çatlatma iğnesi yüksek gösteriyor diye birşey duymuşsun o yüzden çekiniyordum . Bende 5 gün kala fln yapıyım o zaman . İçimdeki sabırsızlığı anlatamam❤️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
He
Rabbim sizede nasip etsin inşallah

Umarım darısı bana ❤️

Umarım darısı bana ❤️

Çatlatma iğnesi yüksek gösteriyor diye birşey duymuşsun o yüzden çekiniyordum . Bende 5 gün kala fln yapıyım o zaman . İçimdeki sabırsızlığı anlatamam❤️
Herşey gonlunce olsun canim

Tüm sayfalar yüklendi.