Koca faciasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Koca faciasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,836 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Koca faciasi
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01
Benim koca TLF bağımlısı tüm uygulamalar var okey papci tiktok face twtter sil dedim tamam dedi silmedi şifresini istedim bana yanlış verdi TLF kitlendi birdahada istemedim dedim sen bir haltlar yiyorsun o yüzden vermiyorsun TLF aldatıyorsun beni dedim sanki kabullendi annemlere çekip gidecektim ayrilacam gidecem dedim tamam ben goturrum otobüsle çocuk rezil olur dedi
Valla benim eşim de bi halt yedi ama bin pişman ettim onu bende bütün uygulama şifrelerini biliyorum daha da yapmaz oda benim telefonuma bakar bende onunkine hatta bana diyor telefonumu bak sehpanın üzerine koydum istediğin her yere bakabilirsin bi hata yaptım bi daha yapmam pişman oldum dedi senin eşinin belki senden sakladığı bisey var ama bence evi terketme yine de ben öyle derim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hak ediyorlar

Onuda yaptım çarptım kırdım ayni

Öyle yapınca soğumuş bende. Ayrı yatiyorduk şimdi aynı yatakta bir ucunda ben diğerinde o ve arkası dönük

Orda tiktokta kızları izleye izleye beni yanına yakistirmadigini farkettim gidersen git peşinden kosacagimimi sanıyorsun dedi bana

Orda tiktokta kızları izleye izleye beni yanına yakistirmadigini farkettim gidersen git peşinden kosacagimimi sanıyorsun dedi bana
Varya o tiktoku bulanı Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın ya ne değişik insanlar var orda ya

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Pupg de ne var ki? Benle eşim beraber arkadaşlarla oynuyoruz çokta keyifli.
Eşim polis bütün arkadaşlarında var
Valla benim eşim de bi halt yedi ama bin pişman ettim onu bende bütün uygulama şifrelerini biliyorum daha da yapmaz oda benim telefonuma bakar bende onunkine hatta bana diyor telefonumu bak sehpanın üzerine koydum istediğin her yere bakabilirsin bi hata yaptım bi daha yapmam pişman oldum dedi senin eşinin belki senden sakladığı bisey var ama bence evi terketme yine de ben öyle derim canım

Varya o tiktoku bulanı Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın ya ne değişik insanlar var orda ya
Hiç sorma

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Sesli yanımda oynuyor ve kendisi polis arkadaşlarının hepsinde var ama içimde var birşeyler

Gidersin 3 gün sonra gel beni al dersin diyor

Canım kendide polis özel harekat

Kimseyi dinlemez o

Kimseyi dinlemez o

Aynen. Yuh

Kimseyi dinlemez o

Aynen. Yuh

Bunları bende yaşadım başta kapıları kitlerdi önüme dururdu şimdi tamam dedi adliyenin önüne kadar gittik ama dava açarsak bizim eve annemlere gider diye öyle kaldi
Ekonomik özgürlüğün var mı kuzum senin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Pupg de ne var ki? Benle eşim beraber arkadaşlarla oynuyoruz çokta keyifli.
Al benden de o kadar 😂😂 valla kendini bilen insan için hiç bir şey yok kuzum ama çok dengesz var tabi

Eşimle her gün olmasada oynarız beraber 😂😂

Bence suçu uygulamaya yada oyuna atmak mantıklı gelmiyor bana insanın kendi karakteri bozulmaya müsait ise yada bozulmayı seviyor ise her yerde her şeyi yapabilir.

Son düzenleme:
Benim koca TLF bağımlısı tüm uygulamalar var okey papci tiktok face twtter sil dedim tamam dedi silmedi şifresini istedim bana yanlış verdi TLF kitlendi birdahada istemedim dedim sen bir haltlar yiyorsun o yüzden vermiyorsun TLF aldatıyorsun beni dedim sanki kabullendi annemlere çekip gidecektim ayrilacam gidecem dedim tamam ben goturrum otobüsle çocuk rezil olur dedi
Allah yardımcın olsun canım 😔bebeğin mi var hamilemisin.niye vermez ki şifresini ya yada bu erkeklerin ne işi var sosyal medyada ya çok karşıyım erkeklerin kullanmasına eşimin hiçbir sosyal medyası yok benim Instagram var ortak onda da açık bı oraya giriyor zaten napsa görüyorum .telefonun şifresini de bilirim canım isteyince alır bakarım sesini bile çıkarmaz böyle vermicek baktirmicak alırım o telefonu duvara vura vura parçalar al g*tune sok derim

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Al benden de o kadar 😂😂 valla kendini bilen insan için hiç bir şey yok kuzum ama çok dengesz var tabi

Bence suçu uygulamaya yada oyuna atmak mantıklı gelmiyor bana insanın kendi karakteri bozulmaya müsait ise yada bozulmayı seviyor ise her yerde her şeyi yapabilir.
Aynen canım bizde her gün olmasa da vakit buldukça oynuyoruz 😅

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Ekonomik özgürlüğün var mı kuzum senin
Malesef

Bende bu yüzden dedim yapacak adam seni ayakta uyutur yapar diye TLF şifresini bile istemedim oda bakmaz TLF benim

Bende bu yüzden dedim yapacak adam seni ayakta uyutur yapar diye TLF şifresini bile istemedim oda bakmaz TLF benim
Allah yardımcın olsun canım 😔bebeğin mi var hamilemisin.niye vermez ki şifresini ya yada bu erkeklerin ne işi var sosyal medyada ya çok karşıyım erkeklerin kullanmasına eşimin hiçbir sosyal medyası yok benim Instagram var ortak onda da açık bı oraya giriyor zaten napsa görüyorum .telefonun şifresini de bilirim canım isteyince alır bakarım sesini bile çıkarmaz böyle vermicek baktirmicak alırım o telefonu duvara vura vura parçalar al g*tune sok derim
Bebeğime 2 aylık

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzm benm kocamla yaptım kavgayı anlattım sana benim kocamın ablası kaçarak evlenmiş boşanmış gelmiş gorumcelerim anası yapmadığını bırakmamış akrabaları da demedigini bırakmamış neyse biz kavga ettik bana ablam boşandı geldi yapmadıklarını bırakmadılar sana da aynısını yapacaklar git iki gün sonra geri gelmek yalvaricaksin dedi yani kisaca baba evine dönersek istemezler burnumuzdan getirirler diye düşünüyorlar bu yüzden de gidemeyiz sanıyorlar sana önerim kuzum eline üç kuruş geçerse biriktir koy köşeye kuzum

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Ayy cnm tele bağalımlığı olmak çok zor ya allah tan benim eşim tele bağımlısı değil

Tüm sayfalar yüklendi.