Koca faciasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Koca faciasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,838 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Koca faciasi
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Benim koca TLF bağımlısı tüm uygulamalar var okey papci tiktok face twtter sil dedim tamam dedi silmedi şifresini istedim bana yanlış verdi TLF kitlendi birdahada istemedim dedim sen bir haltlar yiyorsun o yüzden vermiyorsun TLF aldatıyorsun beni dedim sanki kabullendi annemlere çekip gidecektim ayrilacam gidecem dedim tamam ben goturrum otobüsle çocuk rezil olur dedi
Canim biraz yapıcı olmaya çalış evli dahi olsanız oda ayrı bı insan oyun oynamak en doğal hakkı işte çok yoruluyorlar evde de öyle dinleniyorlar eşim diyor ki bı el oyun oynamadan dinlenemiyorum Çok üstüne gittiysen belki ondan götüreyim demiştir baski yapma derim ama şüphen varsa da asla taviz verme seni üzmeye hakkı yok

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Ayy cnm tele bağalımlığı olmak çok zor ya allah tan benim eşim tele bağımlısı değil
Dünyayla ilişkisi kesiliyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim biraz yapıcı olmaya çalış evli dahi olsanız oda ayrı bı insan oyun oynamak en doğal hakkı işte çok yoruluyorlar evde de öyle dinleniyorlar eşim diyor ki bı el oyun oynamadan dinlenemiyorum Çok üstüne gittiysen belki ondan götüreyim demiştir baski yapma derim ama şüphen varsa da asla taviz verme seni üzmeye hakkı yok
Üstüne geceden sabaha kadar gittim

Tüm sayfalar yüklendi.