Sorum var Kocalar bu durumda eşe anlayış göstermeli mi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lemanbb20 tarafından oluşturulan Kocalar bu durumda eşe anlayış göstermeli mi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 727 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kocalar bu durumda eşe anlayış göstermeli mi?
Konbuyu başlatan Lemanbb20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Hamileyim aşırı koku hassasiyetim mide bulantım var. Yemek kokularına tahammülüm yok. Eşim bunu biliyor, yinede ağır ağır yemekler pişirmemi istiyor. Azeriler bilir bozbaş zad yeməkləri😂😂 Türkçe etli yemekler yani. Düşünüyorum bi yandan bana göre her gün restoranda yiyicek değil. Ama siz ne düşünüyorsunuz? Karısının koku hassasiyeti var diye erkek bi müddet evde yemek yemesin mi?
Valla bugünki yemeğe göre 5 kere kustum afedersiniz🤧
E tabiki de erkek anlayışlı olacak. Ya yemeği kendi yapacak yada dışardan yiyecek. Ha anlayış gostermiyorsa da bir düşünün derim.

Çayırgülü

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar. Hamileyim aşırı koku hassasiyetim mide bulantım var. Yemek kokularına tahammülüm yok. Eşim bunu biliyor, yinede ağır ağır yemekler pişirmemi istiyor. Azeriler bilir bozbaş zad yeməkləri😂😂 Türkçe etli yemekler yani. Düşünüyorum bi yandan bana göre her gün restoranda yiyicek değil. Ama siz ne düşünüyorsunuz? Karısının koku hassasiyeti var diye erkek bi müddet evde yemek yemesin mi?
Ben doğurana kadar evde pişmedi eşim kendi istemedi şüjür ben demeden bazı şeyleri anlayabiliyordu birkaç sefer üstüne kusunca akıllandı 😄

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım on
Canım onu eşin düşünmesi gerekiyor. Senin halini görmüyormu da yemek istiyor birde zaten koku hassasiyetin olmasa sen kendin yapardın. Ben hamilelik süresince. Canım Allah var eşim zorlaması yemek konusunda hep kahvaltı türü yedik. Hem bende yiyebiliyordum yemek ağır geliyordu mideme. Sabahları uyanınca midem çok bulanirdi eşim hemem biseyler yapardı. İlk bulantım olduktan sonra yada bazen olmadan yerdim az beni tutar iyi gelirdi. Canım benden sana tavsiye eşinin canının istediğini bu halinle zaten yapamıyorsun zorlama kendini yapma boşver o süreci sen çekiyorsun ve erkek yaşamıyor. En basiti erkekler hasta oluyorda burnumuzdan getiriyor nasıl kıymetli oluyorlar kendilerine baktiriyirlar sende öyle düşün. Bulantı çok koku hele koku hassasiyeti ben Allahım mutfağın kapısı açılmasın diye dua ederdim yani. Yemek pismese bile mutfağım kokusu beni mahferdi. Bulantı hapı kullanıyorsan. Nasıl ne tarz yiyebiliyorsan öyle yap yetip yememek eşinin tercihi bunuda uygun bir dille şöyle tabi anlasın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay sırf bu yüzden gebeliğin ilk 3 ayı yemekleri hep eşim yaptı 😂😂asla mutfağa girip yemek yapmadım

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bi an sende kendimi gördüm benim eşim normaldede evde yemek yemez mutfakta çalıştığı için ama 3. Gebeliğimde çocuklara yemek yapmak zorundaydım gider kusar gelip kaldığım yerden devam ederdim yemeği pişirmeye 😁 çok kötü gerçekten yardım edebilecek birileri varsa yardım al bence koku hassasiyetin bitene kadar

Lemanbb20

Kayıtlı Üye
rank
Bi an sende kendimi gördüm benim eşim normaldede evde yemek yemez mutfakta çalıştığı için ama 3. Gebeliğimde çocuklara yemek yapmak zorundaydım gider kusar gelip kaldığım yerden devam ederdim yemeği pişirmeye 😁 çok kötü gerçekten yardım edebilecek birileri varsa yardım al bence koku hassasiyetin bitene kadar
Bugün de bana emretti filan Yemeği yap Ben de yapmadım çıkarmadım eti buzluktan, gitsin lokantada yesin 8 haftadayım mide bulantım gitgide artıyor onun çocuğunu taşıyorum anlayışlı olsun bir zahmet evlenmeden önce sanki Erkekler her gün ev yemeği yiyorlardı🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erkekler bir yere kadar anlayışlı oluyor bence maske takıp yemeğini yapardım hamileliğimin son günlerine kadar bile benden hizmet bekledi
Aynen haklısın bazı erkekler kesinlikle Hiç anlayışlı değiller kendilerinin başları ağrıyınca hemen yatak döşek yatıp hizmet bekliyorlar

Erkekler bir yere kadar anlayışlı oluyor bence maske takıp yemeğini yapardım hamileliğimin son günlerine kadar bile benden hizmet bekledi
Aynen haklısın bazı erkekler kesinlikle Hiç anlayışlı değiller kendilerinin başları ağrıyınca hemen yatak döşek yatıp hizmet bekliyorlar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bugün de bana emretti filan Yemeği yap Ben de yapmadım çıkarmadım eti buzluktan, gitsin lokantada yesin 8 haftadayım mide bulantım gitgide artıyor onun çocuğunu taşıyorum anlayışlı olsun bir zahmet evlenmeden önce sanki Erkekler her gün ev yemeği yiyorlardı🤣🤣🤣

Aynen öyle vallahi aslında düşünüp kendi yapmalı yada işten gelirken almalı biliyor miden bulanıyor basit birşey gibi görüyorlar ama hiç òyle değil onlar olsa yatak dòşek yatarlar bütün gün 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar