Kocam ailemi istemiyor..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Kocam ailemi istemiyor.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,937 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kocam ailemi istemiyor..
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ailemin gelip gitmesi yaptı her hareket batıyor sürekli birşey bulup kulp takıyor annem geldi temizlik yaptı ona bile laf ediyor benim gibi olan var mı napmam lazm bu şekilde ben evliliğimi nasıl sürdürüm

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ailemin gelip gitmesi yaptı her hareket batıyor sürekli birşey bulup kulp takıyor annem geldi temizlik yaptı ona bile laf ediyor benim gibi olan var mı napmam lazm bu şekilde ben evliliğimi nasıl sürdürüm
Annen gelecek temizlik yapacak o yaşta senin ona yapman gerekirken beyefendi beğenmeyecek kendi annesi gelip o kadarını yapıyo mu valla yaptığı şey gerçekten çok ayıp sizden önce kendine yakışmaz siz o annenin evladısınız ne yapıyo ediyorsa sizin için yapıyo o kadar emek var yazık

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Yazık vallah anne ya şimdi nasıl üzülüyorsundur lafları agır gelıyordur anne ya elı ayagı opulecek kısı hıc uzulme cnm kişiliği bu demekkı sen annene bellı etme uzulmesın annemiz

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Annen gelecek temizlik yapacak o yaşta senin ona yapman gerekirken beyefendi beğenmeyecek kendi annesi gelip o kadarını yapıyo mu valla yaptığı şey gerçekten çok ayıp sizden önce kendine yakışmaz siz o annenin evladısınız ne yapıyo ediyorsa sizin için yapıyo o kadar emek var yazık
Napcam bilmiyorm kayınvalidem onla beraber oturmadim için kocamı gazliyor zaten bu yüzden kaç defa kavga ettik onunda etkisi var ama aileme ve anneme laf soyletmem napcam bilmiyorm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başta sustum ama baktım düzelmiyor bende ağzıma geleni saydm
Yazık vallah anne ya şimdi nasıl üzülüyorsundur lafları agır gelıyordur anne ya elı ayagı opulecek kısı hıc uzulme cnm kişiliği bu demekkı sen annene bellı etme uzulmesın annemiz

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum normalde de eşim takıntılı bir kişilik işyerindeki olaylara felan da kafayı çok takıyor benm evim diyor benm dediğim olur ama ben de onu kabul etmiyorum
Kadın gelip temizlik yapmış sana yardım etmiş ama eşin buna bozuluyor ilginç gerçekten. Tamam yine onun evi kimse elinden aldığı yok. Aynı muameleyi ben annene yapsam sen kabul eder misin bunu de? Büyük yanlış yapıyor konuşup halletmelisiniz bu konuyu ömür boyu bu şekilde nasıl sürdüreceksin yoksa

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kadın gelip temizlik yapmış sana yardım etmiş ama eşin buna bozuluyor ilginç gerçekten. Tamam yine onun evi kimse elinden aldığı yok. Aynı muameleyi ben annene yapsam sen kabul eder misin bunu de? Büyük yanlış yapıyor konuşup halletmelisiniz bu konuyu ömür boyu bu şekilde nasıl sürdüreceksin yoksa
Bu ilk degil bu yüzden burda konu actm artık bu konuya dayanamiyorm ailemin herşeyi batıyor kendi ailesi annesi napsa mubah benmkiler suclu

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Napcam bilmiyorm kayınvalidem onla beraber oturmadim için kocamı gazliyor zaten bu yüzden kaç defa kavga ettik onunda etkisi var ama aileme ve anneme laf soyletmem napcam bilmiyorm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Başta sustum ama baktım düzelmiyor bende ağzıma geleni saydm
Şimdi anlaşıldı akıl hocası var belli kendileri geline iyilik etmez burnundan getirirler çocuklarını da gelinin ailesine karşı doldururlar demezler ki biz bunları yaptık klasik cnm bilindik hikaye güzellikle anlatacaksın anlamayacak biliyorum taki gözü gerçekleri görene kadar o zaman da eşin haklı olduğunu anlayacak

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi anlaşıldı akıl hocası var belli kendileri geline iyilik etmez burnundan getirirler çocuklarını da gelinin ailesine karşı doldururlar demezler ki biz bunları yaptık klasik cnm bilindik hikaye güzellikle anlatacaksın anlamayacak biliyorum taki gözü gerçekleri görene kadar o zaman da eşin haklı olduğunu anlayacak
Kayinvalidemle eşim hamile olduğum için mecburum sanıyorlar ama ben küçük yaştan beri kendi ayaklarim üzerinde duruyorum şuan çalışmış olsam dk durmazdm ama çalışmadım için işten ciktm için kendime kiziyorm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar