Sorum var Kocam benimle konuşmuyor bunaldım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Kocam benimle konuşmuyor bunaldım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,348 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kocam benimle konuşmuyor bunaldım
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Koca kelimesinden nefret ediyorum
İnsanı ne hallere getiriyorlar 😡 sen bekar mısın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de aynı sıkıntı var hemen sinirden ağlıyorum ama daha da sinirleniyor kendini acındırıyorsun ağlayarak üste çıkıyorsun diyor bana 🤦🏻‍♀️ bazen ne yaparsan yap olmuyor işte insan kapana kısılmış hissediyor seni çok iyi anlıyorum
Of o daha kötü ya benim adam öyle düşünemez kendi ablası da biz gibi aynı ağlamaktan konuşamıyor onu bildiğinden ama tabii aklından geçiyor mudur bilemem

Bende de aynı sıkıntı var hemen sinirden ağlıyorum ama daha da sinirleniyor kendini acındırıyorsun ağlayarak üste çıkıyorsun diyor bana 🤦🏻‍♀️ bazen ne yaparsan yap olmuyor işte insan kapana kısılmış hissediyor seni çok iyi anlıyorum
Bazen keşke evlenmeseydim diyorum baba evinde meğer ne rahatmışım ne mutluymuşum diyorum kızıma bakıp bu düşüncem yüzünden vicdan azabı çeksem de gerçek bu

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bi
Öyle yapıyorum artık canımı çok sıkıyor bu salak saçma halleri

Saçma ki ne saçma daha birkaç ay önce dayısına gülüyordu saçma sapan küsüyor diye şimdi de kendi yapıyor

Amaan valla artık günaydını da kendine kalsın hoşgeldini de kendi kendine sarılsın uyusun uğraşamayacam

Evet gerçekten öyle ama şuna üzülüyorum kendini haklı çıkarmaya çalışıyor ben kendimden şüphe ettim acaba hatam mı oldu eve geldim gayet normaldi sonradan demek ki düşündü düşündü bunu buldu beni bırakıp dolmuşa binmeyecektin dedi 🤦‍♀️ gel de çıldırma

Evet normalde gelirdi konuşurdu ben çok sinirlendiğimde konuşamıyorum ağlamaya başlıyorum tutamıyorum kendimi hemen pişman olurdu o gün ağlamaktan migrenim tuttu ha ben ha duvar

Kendi anaları değerli biz değil onlara göre tabi biz kendi çocuklarının anasıyız umurlarında mı sanmıyorum yemin ediyorum ev üstüme geliyor çıkıp gidesim var daha da dönmem o da çok çok iyi biliyor ama gidemiyorum elim kolum bağlı
BoŞver oralı bilr olma kendi konuşsun bu kocalar için sıkıntı yapip sağligimizdan oluyoruz

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

Of o daha kötü ya benim adam öyle düşünemez kendi ablası da biz gibi aynı ağlamaktan konuşamıyor onu bildiğinden ama tabii aklından geçiyor mudur bilemem

Bazen keşke evlenmeseydim diyorum baba evinde meğer ne rahatmışım ne mutluymuşum diyorum kızıma bakıp bu düşüncem yüzünden vicdan azabı çeksem de gerçek bu
Keşke bekar olsaydım 🤕

Aynen elin adamının kahrını çek evlilik bu iste

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ah Asenam o kadar haklısın ki . Bende eşime paşa değeri verdim şimdi ben değersiz oldum , adam takmıyor bile o kadar bunaldım ki son olanlar da olunca aklımı kaçıracak gibiyim artık 🤦🏻‍♀️🥺
Artık kendim den başka kimseyle konuşmuyorum, eşimi artık görmezden geliyorum sanki hiç yokmuş gibi . Canım çok yanıyor çok yoruldum artık 😞🤦🏻‍♀️
Ahhh birtanem seni cok iyi anlıyorum kimse icin degmez mariyam inan sadece kendine yaparsın hic birsey senden önemli degil bunu unutma

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Koca kelimesinden nefret ediyorum
Bazen yurtdışındakilerin evliliklerini görüyorum kadın çalışmasa bile bulaşığı çamaşırı çöp atmayı çocukları da dahil edip iş bölümü yapıyorlar mesela benim erkek kardeşim daha bir kere bulaşık yıkamamıştır.Hayat ortaklığı resmen.Hepsi olmasa da büyük bölümü.Bizde de hizmetçilik kadın evde otursun, adam çalışsın zaten haftada bir gün izin.Onda da adam ben yorgunum der yatar.Millet eyalet eyalet geziyor.Biz mahalledeki parka termosa çay koyup zor gidiyoruz.

Bazen ben de öyle düşünüyorum tek başıma olsam çalışıyorum da annemin evinde kira yok fatura yok çocuğumda olmasaydı fink atardım ama olmuyor aklın kalıyor.Küçüklükten kodlanıyor biz de hep eşim olsun çocuklarım olsun diye

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Amin 😔
Bu eşlere Rabbim akıl fikir versin nedeyim kızlar çok uzluyorum böyle postlar görünce Allah'ım herkezin yuvasına huzur versin 🤲🏻🌷

Bazen yurtdışındakilerin evliliklerini görüyorum kadın çalışmasa bile bulaşığı çamaşırı çöp atmayı çocukları da dahil edip iş bölümü yapıyorlar mesela benim erkek kardeşim daha bir kere bulaşık yıkamamıştır.Hayat ortaklığı resmen.Hepsi olmasa da büyük bölümü.Bizde de hizmetçilik kadın evde otursun, adam çalışsın zaten haftada bir gün izin.Onda da adam ben yorgunum der yatar.Millet eyalet eyalet geziyor.Biz mahalledeki parka termosa çay koyup zor gidiyoruz.

Bazen ben de öyle düşünüyorum tek başıma olsam çalışıyorum da annemin evinde kira yok fatura yok çocuğumda olmasaydı fink atardım ama olmuyor aklın kalıyor.Küçüklükten kodlanıyor biz de hep eşim olsun çocuklarım olsun diye
Evet kızımın uyuması bile onu özlememe yetiyor uzak olduğumu düşünemiyorum bile Allah korusun ve haklısın daha bebekken elimize oyuncak bebekler tutuşturuluyor bak anne oldun diye veya abla oldun annesi sayılırsın maalesef ileri görüşlülük eskilerde sıfır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar