Sorum var Kocam sürekli telefonla konuşuyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kocam sürekli telefonla konuşuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,907 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kocam sürekli telefonla konuşuyor
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Allah akıl fikir versin inşallah. Doğru yoldan saptırmasın, kaldiramayacagimiz hicbirseyi yaşatmasın inşallah. 6 yıl olacak evliliğimiz 6 yılda sevgiliydik. Severek evlendik hala çok seviyoruz çok şükür ama gebelik, hormonlar, şifre aklım çok karışıyor. Rabbim hepimizin huzurunu daim etsin 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İki güne bir arkadaşları arıyor saatlerce telefonda konuşuyor kadın gibi dır dır konuşuyorlar sürekli rahatsız olduğumu defalarca söyledim ama hiç umursamıyor Bi gün çok pis kavga edeceğiz gibi geliyor bana sırf bu yüzden sizce haksız mıyım ne yapmam gerekiyor hala karşımda konuşuyor kapat dediğim halde sinir küpü gibi oldum ya kusura bakmayın çok doldum sizle paylaşmak istedim 😐☹️
Kuzum güzelce anlatmaya çalış seni anlar inşallah

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim esimde öyle saatlerce konuşmasada saatlerce sabahlara kadar elinde telefon oyun oynuyor ama msjli oyun sabaha kadar msjlasiyor telefonuna sifre koyuyor beni cok seviyor güya üc senelik evliyiz daha telfonuna bakinca rshatsiz oluyor benimle hic ilgilenmiyor eve geliyor ama yok gbi hic muhabbet etmiyor🤒erkekler bôyle galiba en iyisi takmamak sende takma konussun istedigi kadar sende baska seylerle ilgilenn birazcik ilgi istiyoruz ama vermiyolar malesef cnmm
Haklısın canım ya Allah sabır versin bizlere 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Al karşına konuş canım bizim evde öyle şey olmaz mesela 15 20 dkk konuşuruz tamam. Eşine anlar Güzel dille rahatsız olduğunu baktın olmuyor aynı onun yaptığı gibi yap
En son öyle yapacağım heralde canım. Bana diyor sen arkadaşlarınla konuşmuyormusun ben gündüzleri o işteyken konuşuyorsam konuşuyorum

Al karşına konuş canım bizim evde öyle şey olmaz mesela 15 20 dkk konuşuruz tamam. Eşine anlar Güzel dille rahatsız olduğunu baktın olmuyor aynı onun yaptığı gibi yap
En son öyle yapacağım heralde canım. Bana diyor sen arkadaşlarınla konuşmuyormusun ben gündüzleri o işteyken konuşuyorsam konuşuyorum
Telefonla konuşmadığı, iyi olduğumuz bi zman konus canim eşinle, tatli dille anlat,eve gelince seninle ilgilenmesi gerektiğini, bunun seni daha fazla mutlu edeceğini soyle,biz eşimle baş başa iken genelde bir baskasi arasa bile ya konuşmayız, yada kisa tutarız, sabah arasin diye
Ne güzel canım. Ama benim eşimin sürekli aranıyor kafası esen arıyor gece gündüz demeden geç erken demeden abileri olsun arkadaşları olsun arar bitek yaylaya gittiğimiz zaman kafamız rahat orda şebeke çekmediğinden kimse ulasamıyor yayladan şebeke çeken yere geldiğimiz anda zırr diye Telefonu çalar sanki kokusunu alıyorlar diyorum ben de

Telefonla konuşmadığı, iyi olduğumuz bi zman konus canim eşinle, tatli dille anlat,eve gelince seninle ilgilenmesi gerektiğini, bunun seni daha fazla mutlu edeceğini soyle,biz eşimle baş başa iken genelde bir baskasi arasa bile ya konuşmayız, yada kisa tutarız, sabah arasin diye
Ne güzel canım. Ama benim eşimin sürekli aranıyor kafası esen arıyor gece gündüz demeden geç erken demeden abileri olsun arkadaşları olsun arar bitek yaylaya gittiğimiz zaman kafamız rahat orda şebeke çekmediğinden kimse ulasamıyor yayladan şebeke çeken yere geldiğimiz anda zırr diye Telefonu çalar sanki kokusunu alıyorlar diyorum ben de
Şifre olayı çok kötü dolduruyor insanı yaa. Benim eşimde iki hafta önce değişti sifresini bilmiyorum çok doluyum.
Aynen o çok kötü ya insan şüpheleniyorum bişy mi var diye Bi ara benim eşimde şifresini değiştirmişti ama ben buldum yine değiştirdi yine buldum bikaç kez böyle oldu en sonunda vaz geçti değiştirmekten bigün Bi baktım fake hesap kurmuş facebooktan.

Şifre olayı çok kötü dolduruyor insanı yaa. Benim eşimde iki hafta önce değişti sifresini bilmiyorum çok doluyum.
Aynen o çok kötü ya insan şüpheleniyorum bişy mi var diye Bi ara benim eşimde şifresini değiştirmişti ama ben buldum yine değiştirdi yine buldum bikaç kez böyle oldu en sonunda vaz geçti değiştirmekten bigün Bi baktım fake hesap kurmuş facebooktan.

Son düzenleme:

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
İki güne bir arkadaşları arıyor saatlerce telefonda konuşuyor kadın gibi dır dır konuşuyorlar sürekli rahatsız olduğumu defalarca söyledim ama hiç umursamıyor Bi gün çok pis kavga edeceğiz gibi geliyor bana sırf bu yüzden sizce haksız mıyım ne yapmam gerekiyor hala karşımda konuşuyor kapat dediğim halde sinir küpü gibi oldum ya kusura bakmayın çok doldum sizle paylaşmak istedim 😐☹️
Ya arkadaşıyla telefonda konuşacağına senle konuşsun al karşına ciddi şekilde belirt canım. Benim eşim de telefonda gezinir bende bakarım ama sıkılırım kapa derim kapatır sohbet ederiz

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya arkadaşıyla telefonda konuşacağına senle konuşsun al karşına ciddi şekilde belirt canım. Benim eşim de telefonda gezinir bende bakarım ama sıkılırım kapa derim kapatır sohbet ederiz
Bizimkinde o yok canım karşıdaki kapatmadan kendisi kapatmaz kolay kolay

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Boşver canım takmamaya Çalış, çok üstüne düşersen iş inada biner. İyisimi takma ama ona ilgide gösterme o bunu farkedip soracaktır sana. O zaman dersin ona sende bana karşı öylesin diye

A

Adsız anne adayı

Guest
Güzelce konuş baktın olmuyo mu aynısını sende yap o zaman nasıl anlar bak takmiyomus gibi davran

Tüm sayfalar yüklendi.