Kocamin babası herseyimize karışıyor

• Konbuyu başlatan Kny
  • Toplam 24 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kny tarafından oluşturulan Kocamin babası herseyimize karışıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,133 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kocamin babası herseyimize karışıyor
Konbuyu başlatan Kny
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bltgulsum
K

Kny

Guest
Nasıl bir adamsa biz evlendik bismillah demeden adam oğlunu yönetiyor her halta akıl fikir veriyor kocam da çok önemsiyor onundinliyor tecrübeli diye nefret ettim adamdan resmen ne yapmalıyım bilmiyorum eşini karşıma aldığında tartışıyoruz aramız bozuluyor birbirimizden soğuyoruz ilişkimiz zarar görüyor adam kızıl resmen nefer ediyorum oğluna şirin gözüküyor ama ben zarar görüyorum

Muh(❤️)Mer

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde babasından annesinden cok abisini dinliyor ve hep biz Zarar görüyoruz daha doğrusu kayınpederim vefat etti bişey de karismazdi annesi karışır ama dinlemez ancak abisini dinler

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl bir adamsa biz evlendik bismillah demeden adam oğlunu yönetiyor her halta akıl fikir veriyor kocam da çok önemsiyor onundinliyor tecrübeli diye nefret ettim adamdan resmen ne yapmalıyım bilmiyorum eşini karşıma aldığında tartışıyoruz aramız bozuluyor birbirimizden soğuyoruz ilişkimiz zarar görüyor adam kızıl resmen nefer ediyorum oğluna şirin gözüküyor ama ben zarar görüyorum
Peki babası oğlundan akıl alıyor mu benim eşimde bi çok konuyu babasına danışır sorar soruşturur kafasına yatanı yapar ama kayınbabamda öyledir arar herşeyi oğluna sorar fikir alır da verir de

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Burda olay koca da bitiyor ailesi de olsa evinin içine kimseyi karıştırmayacak. Eğer karıştırıyorsa gerçekten sorunlu bir eş.. Bizde öyle bir durum yaşanmıyor da yaşansa eşim ağzının payını verir. Asla ne bana ne de evimin içinde bir şeye karıştırır. Evlenirken bile kayın pederim herkesi tembihledi kimse birşeye karışmıyor kızım ne isterse onu alıyor diye. Allah yardımcın olsun özellikle eş seçimi çok önemli. 🤗

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amannnn herkeste var sıkıntı canim bir tek sende yok o yüzden dert etme bide kocalar değişmiyor başta neyse sondada o ben çok takıyordum stresini ben çekiyordum şimdi oluruna bıraktım

K

Kny

Guest
Herşeyde illa babasından akıl alıyor o kadar söylememe rağmen babası da öğrenmiş bir söz bin bilse de bir bilene daniş diye babasi cin gibi surekli akil veriyor bunu yeni yeni farkediyorum eşim malesef ki ben ne dersem deyim ailesi ile bu bağ-ı koparmaz çünkü hep böyle alışmış bunu bilmiyordum babasının aklını beğeniyor çünkü bende araştırıyordum bu durumu baktım bana düşman oluyor aramız soğuyor öyle yapmicam.ailesi nasıl davranıyorsa öyle davranıcam ama bu durumdan çok rahatsizim hiç.istemedigim bir durum bilmiyorum naparim

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Canım büyüklerden akıl almak güzel bişi aslında nasıl bi zarar görüryorsun anlamadım ki acaba sizin aleyhinizde mi kararlar verdiriyo eşine. Bnm eşimde sorar anasına babasına bennde aileme sorarım ama sonra eşimle oturup orta yolu buluruz.

Burda olay koca da bitiyor ailesi de olsa evinin içine kimseyi karıştırmayacak. Eğer karıştırıyorsa gerçekten sorunlu bir eş.. Bizde öyle bir durum yaşanmıyor da yaşansa eşim ağzının payını verir. Asla ne bana ne de evimin içinde bir şeye karıştırır. Evlenirken bile kayın pederim herkesi tembihledi kimse birşeye karışmıyor kızım ne isterse onu alıyor diye. Allah yardımcın olsun özellikle eş seçimi çok önemli. 🤗
Valla aynen bizde oyleyiz canm ne kayınvalidem karışır ne kayinpederim eşim kesinlikle izin vermez öyle şeylere burda görüyorum hep eşinden kayınvalidesinden dertli olanı şükür öyle bir derdim yok 🙂🤲

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Valla aynen bizde oyleyiz canm ne kayınvalidem karışır ne kayinpederim eşim kesinlikle izin vermez öyle şeylere burda görüyorum hep eşinden kayınvalidesinden dertli olanı şükür öyle bir derdim yok 🙂🤲
Çok şükür canım valla bu programı indirdikten sonra eşimin ailesine daha da şükrettim Allahım da bozmasın inşallah 🥰🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar