Kocamin babası herseyimize karışıyor

• Konbuyu başlatan Kny
  • Toplam 24 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kny tarafından oluşturulan Kocamin babası herseyimize karışıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,153 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kocamin babası herseyimize karışıyor
Konbuyu başlatan Kny
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bltgulsum

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anlıyorum seni canım zor valla bendede var aynı sıkın

Huzurun icin ve esin icin cift tarafli olmuyo bende de bir kaynana var görsen şükredersin :) ama ben 5 yil oldu evleneli hala ayni kaynanam kayinbabamda herseyimize karisirlar ben bic orali olmam bildigimi yaparim ama onlarada tamam derim hatta onlari dinlerim arada asla saygisizlik yapmadim yapmamda sonucta hem buyuklerim hemde napim yine olan bana oluyo en iyisi hic kafaya takmamak esimde tek erkek cocuk cok duskunler bende seviyorum esimi saygi duyuyorum onlarada onlarsa beni sever cunku hic saygisizca konusmam onlara esimde annesinin agzina bakardi hatta butun altinlarimizi paramizi aldilar dugunde hic sesimiz cikarmadim 5 yil oldu 2. Gebeligim esimin akli basina geliyo yavas yavas artik ne olsa bana sorar beni dinler bir sey dedigimde annesine cevabini verir erkek milleti akli sonradan geliyo yavas yavas evlilige aile olmaya alisiyolar kadin gibi bizler gibi olamiyolar herseyi zamana birakmak gerek birazda sabir evlilik hic kolay degil :) ama sabirla onlarda herseyin farkina variyo siz hakli olmak iyi olmak istiyosaniz asla saygisiz olup esinizle kötü olmayin ne kotu olursaniz o kadar uzaklasiyolar hatta ailesi ile ondan daha yakin olmaya calisin o zaman size daha düşkün oluyolar.
Söylediklerine katılıyorum canım gayet güzel anlatmışsın artık öyle yapiyom bende herşeyi oluruna bıraktım doğruyu hakliyo eşim görsün dedidigin gibi

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl bir adamsa biz evlendik bismillah demeden adam oğlunu yönetiyor her halta akıl fikir veriyor kocam da çok önemsiyor onundinliyor tecrübeli diye nefret ettim adamdan resmen ne yapmalıyım bilmiyorum eşini karşıma aldığında tartışıyoruz aramız bozuluyor birbirimizden soğuyoruz ilişkimiz zarar görüyor adam kızıl resmen nefer ediyorum oğluna şirin gözüküyor ama ben zarar görüyorum
Şöyle karı gibi erkekleri sevmiyorum sen erkeksin abicim erkek gibi davran bunlar karılarıda geçmiş desene

Y

Ysr

Guest
Karisacagi yer olur karismayacagi yer olur gittiğim hastane çocuğa letgodan almışım ucuz beşik ona karışıyor kıyafet aldım ona karıştı derin dondurucu aldım ona karıştı kahvaltıya önüne indirdiklerime bu ne kadar çok şey diye laf söyledi yatak odama kadar karıştı kendi anamın evinden getirdigim ceyizime kadar bu ne kadar çok eşya diye laf etti daha neler neler anlatsam varya görmek dahi istemiyorum ve kaynanam da ayıp gelinin evine karışma demedi susturmadi sabah namazı kapımıza dayandı tekme tekme vurdu namaza kalkın diye kapıyı kafamıza gecirecekti sevilecek yani kalmadı sadece eşim dolayısıyla saygı gösteriyorum bide ailem için yoksa çekmem hiç
Aynı evde oturmak sıkıntılı. Allah yardımcın olsun.

Esrakckknl

Kayıtlı Üye
rank
Aynı evde oturmak sıkıntılı. Allah yardımcın olsun.
Aynı evde oturmuyorum çok şükür sadece eşim yüzünden çok gidip geldik yüz göz olduk her sabah bı bagirikla uyandım artık gitmiyorum doğum yakın halim yok geçen onlar geldi iki gün kaldı hiç vic vic olmadım zaten çok kötüydüm ayakta dolanmaktan belim kırılmıştı kalmayı planlıyorlar doğuma kadar bende gerek yok dedim

Bltgulsum

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl bir adamsa biz evlendik bismillah demeden adam oğlunu yönetiyor her halta akıl fikir veriyor kocam da çok önemsiyor onundinliyor tecrübeli diye nefret ettim adamdan resmen ne yapmalıyım bilmiyorum eşini karşıma aldığında tartışıyoruz aramız bozuluyor birbirimizden soğuyoruz ilişkimiz zarar görüyor adam kızıl resmen nefer ediyorum oğluna şirin gözüküyor ama ben zarar görüyorum
Ah canm aynısını yaşıyorum. Bikmistim en son ayrılmaya gelince ailesi korktu ailem göz dağı verdi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar