koku alamama sorunu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde DuyguHiraa tarafından oluşturulan koku alamama sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,399 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı koku alamama sorunu
Konbuyu başlatan DuyguHiraa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
sevgili anneler hayırlı ramazanlar bi sorum olacaktı ya ben 1 haftadır koku alamıyorum yediğim herhangi bir şeyin hiç tadı yok bugün çeşit çeşit meyveli şeker yedim ama inanın hangisi çilekli hangisi muzlu hiç ayırt edemedim sanki genzimde soba tüterde his siner ya öyle bi kokumsu bişe var yoğun dumanımsı böyle bi sorun yaşayan oldu mu hiç artık tat almak istiyorum susamlı ekmeği iştahla susamlarını hissederek yemek istiyorum 😔😔😔😭

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Covid testi yaptır cnm

Hüma'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bi zahmet korona testi yaptır madem böyle birşeyiniz var burda sormak yerine doktora gitsenize sonuçta zor günler yaşıyoruz covid olma olasılığınız olabilir

Kiram

Kayıtlı Üye
rank
sevgili anneler hayırlı ramazanlar bi sorum olacaktı ya ben 1 haftadır koku alamıyorum yediğim herhangi bir şeyin hiç tadı yok bugün çeşit çeşit meyveli şeker yedim ama inanın hangisi çilekli hangisi muzlu hiç ayırt edemedim sanki genzimde soba tüterde his siner ya öyle bi kokumsu bişe var yoğun dumanımsı böyle bi sorun yaşayan oldu mu hiç artık tat almak istiyorum susamlı ekmeği iştahla susamlarını hissederek yemek bazi

sevgili anneler hayırlı ramazanlar bi sorum olacaktı ya ben 1 haftadır koku alamıyorum yediğim herhangi bir şeyin hiç tadı yok bugün çeşit çeşit meyveli şeker yedim ama inanın hangisi çilekli hangisi muzlu hiç ayırt edemedim sanki genzimde soba tüterde his siner ya öyle bi kokumsu bişe var yoğun dumanımsı böyle bi sorun yaşayan oldu mu hiç artık tat almak istiyorum susamlı ekmeği iştahla susamlarını hissederek yemek istiyorum 😔😔😔😭
Alerjik durumun varsa polen mevsimi yoksa bile hamilelik doneminde gün yüzüne çıkmış olabilir. Ama günümüz hastalığı kovt olduğu için sen evde kendini izole et . Test yaptırman da bir şey değiştirmeyecek sonuçta ilaç falan vermiyorlar. Bu kadar şikayete de zaten vermezler

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Duyduğum kadarıyla koronada var bu ama

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
Bi zahmet korona testi yaptır madem böyle birşeyiniz var burda sormak yerine doktora gitsenize sonuçta zor günler yaşıyoruz covid olma olasılığınız olabilir
sormakla ne oluyor onu anlamadım aynı durum sadece korona olanlarda mı var saman nezlesi de oluyor vs bende bu konuda bilgisi olan varsa fikrini öğrenmek adına yazdım buraya..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alerjik durumun varsa polen mevsimi yoksa bile hamilelik doneminde gün yüzüne çıkmış olabilir. Ama günümüz hastalığı kovt olduğu için sen evde kendini izole et . Test yaptırman da bir şey değiştirmeyecek sonuçta ilaç falan vermiyorlar. Bu kadar şikayete de zaten vermezler
çok teşekkür ederim kornişleri değiştik evin baya bi toz dumana karıştı evde ona bağlıyorum bi an önce de koku almak istiyorum hemen

Baby

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1 yıldır aynı sorunu yaşıyorum.Özellikle bazı yemeklerin hiç tadini alamiyorum.Gercekten çok zor bir durum.Gecmis olsun

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
Oooo gecmis olsun canim benim yasadiklarimin aynisini yasiyorsun ve yuzde yuz kovidsin hemen test yaltir onlemini al.mutlaka
canım kokuyu birazda olsa alıyorum ama tat alamıyorum başka bi belirtim de yol zaten hem kovit olsa kızım eşim de olmaz mıydı şimdiye kadar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 1 yıldır aynı sorunu yaşıyorum.Özellikle bazı yemeklerin hiç tadini alamiyorum.Gercekten çok zor bir durum.Gecmis olsun
doktora gittiniz mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar