Sorum var Koku hassaiyeti mide bulantisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bayanmutluu tarafından oluşturulan Koku hassaiyeti mide bulantisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 680 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Koku hassaiyeti mide bulantisi
Konbuyu başlatan Bayanmutluu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bayanmutluu

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Vitamin ilaçları kullanıyorsan doğuma kadar devam etmen lazım o zman canım. Allah yardımcın olsun çok zor valla canım 😣🤲🤲
Kullanıyorum ama ister istemez onlarda geri çıkıyor 1 bardak su içsem bile midemde en fazla 5 dakika durur. Bu yüzden de aşırı halsizlik ve tansiyon düşüklüğü yaşıyorum maalesef. Rabbim kimseye zorlu hamilelik yaşatmasın

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
13 haftalık hamileyim. Koku hassasiyetim azaldı ama halen iştahım yok. Yemek kokuauna halen midem bulanıyor. Ne zaman geçer bilgisi olan.paylaşabilir mi. Sürekli yoğurt mercimek ve meyve yiyorum artık bunlardan da soğumaya başladım sebze kokusuna tahammul edemiyorum. Halbuki normalde sebzeyi çok severim. Hıç gecmeyecek hep tiksinecegim gibi geliyor. Bilgisi olan paylasabilir mi gececek mi ?
16 haftaya kadar herşeyden tiksindim ama şuan da pek iştahım yok fazla yemiyorum

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kullanıyorum ama ister istemez onlarda geri çıkıyor 1 bardak su içsem bile midemde en fazla 5 dakika durur. Bu yüzden de aşırı halsizlik ve tansiyon düşüklüğü yaşıyorum maalesef. Rabbim kimseye zorlu hamilelik yaşatmasın
Amin canım benim tez zamanda biter inşallah canım 😕 zor valla Rabbim yardım etsin güç kuvvet versin 🤲♥️

Tüm sayfalar yüklendi.