Koku hassasiyetim geçmiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Koku hassasiyetim geçmiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,005 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Koku hassasiyetim geçmiyor
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yok mu buna bir çözüm gebeliğin başından beri kokulardan tiksiniyorum günde 2-3 kez üstümü değiştiriyorım. Bu kışta sürekli banyo yapıyorum kendi kokum iğrenç geliyor daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Bu nasıl geçecek kızlar
Geçmiyor malesef sadece hafifliyor 35. Haftadayim hala soğan yumurta kokusu bı tuhaf geliyor. Önceden daha kötüydüm dediğin gibi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Allah bağışlasın canım teşekkür ederim doktora danışacağım zoferi sağolasın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk gebelik canım
Nirmalde ilk gebelikte asiri hassas olurmus kadınlar tabi genel olrak.. yani 2 gebelikte yasayanda var

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar yok mu buna bir çözüm gebeliğin başından beri kokulardan tiksiniyorum günde 2-3 kez üstümü değiştiriyorım. Bu kışta sürekli banyo yapıyorum kendi kokum iğrenç geliyor daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Bu nasıl geçecek kızlar
Bende öyleydim canım.Sade kokular değil bazı yemeklerdende tiksiniyordum yiyemiyordum.Su içemiyordum.Limon sıkıp içiyordum.20 haftalarda düzelmeye başladı.

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
İnsaallah bir an önce geçer canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar