Kola ictim sanci olustu normal mi 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Kola ictim sanci olustu normal mi 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,667 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kola ictim sanci olustu normal mi 😔
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yarım saat önce 1 bardak kola içtim içtikten hemen snra sancılandım yarım saattir uzanıyorum bnamisin demiyor belim çok fena aqriyor 31+5 haftalqm. Yalancı sancılar oluyor biliyrmda koladan snra başına qelen warmi hiç. Sıcak ter basıyor birde korkudanmi aqridanmi anlmdm 😔
Canim kolayla alakası yoktur olsa bana olurdu ben haftada 1 iki buçuk litre içiyoruz ailecek yeri daraldığı için öyle olmuş olabilir bende 37 haftaligim bebek 32ci haftada döndüğü için aynı durum bende de var direnince çıkacakmış gibi oluyo ateş basiyo sanciyla birlikte bebegin hareketlerini takip et sancılar daha da artarsa acile görün geçmiş olsun cnm

Irem6161.

Kayıtlı Üye
rank
Yarım saat önce 1 bardak kola içtim içtikten hemen snra sancılandım yarım saattir uzanıyorum bnamisin demiyor belim çok fena aqriyor 31+5 haftalqm. Yalancı sancılar oluyor biliyrmda koladan snra başına qelen warmi hiç. Sıcak ter basıyor birde korkudanmi aqridanmi anlmdm 😔
Koladan değildir panik yapmis olabilirsin bende oyle olurum sancilarim falan olur ama eger gecmezse kesinlikle doktra gitt

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Canim kolayla alakası yoktur olsa bana olurdu ben haftada 1 iki buçuk litre içiyoruz ailecek yeri daraldığı için öyle olmuş olabilir bende 37 haftaligim bebek 32ci haftada döndüğü için aynı durum bende de var direnince çıkacakmış gibi oluyo ateş basiyo sanciyla birlikte bebegin hareketlerini takip et sancılar daha da artarsa acile görün geçmiş olsun cnm
Şiddeti qecti az aqrı şeklinde kaldı baklm oda qecer insaAllah 🤲 çok teşekkür ederim saolun 🌸
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Koladan değildir panik yapmis olabilirsin bende oyle olurum sancilarim falan olur ama eger gecmezse kesinlikle doktra gitt
Paniklik bi durum yaşamadım ki canım çekti kalktım koydum içtim içtikten snra kasılma aqri ter sıcak bastı. Şiddeti qecti az bi aqri şeklinde kaldı ustelerse qidecqm insaAllah qerek kalmz 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım nasıl oldun geçmiş olsn ama kolayla alakası olmaz benimde arada bi kasılma oluyor alt tarafda yiyecek içeceğe dikkat eden biri de değilim
Şiddeti qecti az bi şekilde aqrisi kaldı insaAllah oda qecer qirip çıkıyor ama sık sık deqil Allahtan 🤲

Son düzenleme:

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum bana yalancı sancıların baslamis artık. Sancın olunca meyve suyu iç uzan dinlen sağa veya sola yat bekle biraz sancın geçerse yalancı sancidir ama geçmezse doğum başlamış olabilir her ihtimale karşı gel dedi ama kolayla alakası yoktur büyük ihtimalle gaz da olabilir . Ağrı adet olucakmissin gibi bı ağrı mi yalancı sancı ve normal sancı öyle oluyormuş

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum bana yalancı sancıların baslamis artık. Sancın olunca meyve suyu iç uzan dinlen sağa veya sola yat bekle biraz sancın geçerse yalancı sancidir ama geçmezse doğum başlamış olabilir her ihtimale karşı gel dedi ama kolayla alakası yoktur büyük ihtimalle gaz da olabilir . Ağrı adet olucakmissin gibi bı ağrı mi yalancı sancı ve normal sancı öyle oluyormuş
İlk qebeliqmde hiç yasamadm bu durumu hiç başıma qelmedi. Bu aqrı ince bel derlerya ordan qirdi Şiddeti qitti az aqrisi kaldı yarına qecmezse qidecem. Akıntı weya kanamam yok simdilik çok şükür. Arkadaşn biri qelisim süreci olduqundan dediya insaAllah oyledr diye umuyorum 😔

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
İlk qebeliqmde hiç yasamadm bu durumu hiç başıma qelmedi. Bu aqrı ince bel derlerya ordan qirdi Şiddeti qitti az aqrisi kaldı yarına qecmezse qidecem. Akıntı weya kanamam yok simdilik çok şükür. Arkadaşn biri qelisim süreci olduqundan dediya insaAllah oyledr diye umuyorum 😔
Bu haftalar normal canım 32 den itibaren artık yalancı sancilar olucakmis ve bebek kendini doğuma hazirlayacakmis . Bebek kendini çıkmaya hazırladığı için öyleymiş bana da doktor söyledi sancılarım oluyor 33 hafta dayım bende . Sancıyla beraber bebek kendini sık sık kasmaya başlar ve geçmezse hastaneye gidilmeliymis bazen su ve nişan gelmeyebilirmis

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bu haftalar normal canım 32 den itibaren artık yalancı sancilar olucakmis ve bebek kendini doğuma hazirlayacakmis . Bebek kendini çıkmaya hazırladığı için öyleymiş bana da doktor söyledi sancılarım oluyor 33 hafta dayım bende . Sancıyla beraber bebek kendini sık sık kasmaya başlar ve geçmezse hastaneye gidilmeliymis bazen su ve nişan gelmeyebilirmis
Bende oyle olduqunu biliyrm çocuk kendini doquma hazrladqi için olduqunu ama öyle bi farklı aqri yaşadım ki danışmak istedim. Burda çok farklı şeyler okuyrz qöruyrz rabbim uzak etsin. Aramzda fazla yokmuş hayrlica kucaqniza alın insaAllah 🤲 qecmezse yarın qidecem ilqiniz alakanız için çok teşekkür ederim saolun 🌸

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Koladan değildir canım tesadüf onun üstüne denk gelmiştir bence yalancı sancılar olabilir dediğin gibi. Ilık bi duş al az az yürü evin içinde soluna yat bacaklarını kendine doğru çekerek yalancı sancılar bunlarla geçiyor veya azalıyor genelde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar