Sorum var Kolay40+1 Aciill

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül 🌹 tarafından oluşturulan Kolay40+1 Aciill başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,238 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kolay40+1 Aciill
Konbuyu başlatan Gül 🌹
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Gül 🌹

Kayıtlı Üye
rank
Devlette 4 u geçerse yine sezeryana alır. Yani çıkış yapıp beklesende öyle gözüküyor gibi. Korkma sakin akışına bırak. Senin ve bebeğin için en iyisini düşünürler
Valla çıktım cnm pazrtesye kadar bekleyim bakalimm fazla kilo almaz insaAllah. O zmnki Dr da aynı derse yatarım artik cnm sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çıkmak istersen imza attırıp çıkartıyorlar. Mesuliyet kabul etmiyorlar. Çıkmadan doktora normal doğum için en son kaç kilo olmalı diye sor ona göre çık birde sezaryen demesin
Sormadım onu cnm. Evet imzaladım çıktım.pazrtesiye kadar sancım gelmezse o gun giderim başka Dr kilosuna fln ne der ne onerirse öyle yaparım artık, o günde yatarım bakalım cnm

Son düzenleme:

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Valla çıktım cnm pazrtesye kadar bekleyim bakalimm fazla kilo almaz insaAllah. O zmnki Dr da aynı derse yatarım artik cnm sağol

Sormadım onu cnm. Evet imzaladım çıktım.pazrtesiye kadar sancım gelmezse o gun giderim başka Dr kilosuna fln ne der ne onerirse öyle yaparım artık, o günde yatarım bakalım cnm
Hayırlısı olsun canım inş sağlıklı sıhhatli doğru zamanda rabbim kucağına almayı nasip etsin ins bir avazda doğmayı nasip etsin ins

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank

Canım şuan bende 40+5 oldum bugün kontrole gitmeyi düşünüyorum ama yatış verseler diye korkuyorum yatış verseler yatış işlemlerini yaptırmadan çıkabilirim heralde evde kendi sancimla gitmek istiyorum bende senin dediğin gibi pazartesiye kadar bekleyip sonra gitmek istiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Canım şuan bende 40+5 oldum bugün kontrole gitmeyi düşünüyorum ama yatış verseler diye korkuyorum yatış verseler yatış işlemlerini yaptırmadan çıkabilirim heralde evde kendi sancimla gitmek istiyorum bende senin dediğin gibi pazartesiye kadar bekleyip sonra gitmek istiyorum
Yatış olmasından neden bu kadar korkuyorsunuz kuzum

Gül 🌹

Kayıtlı Üye
rank
Cnm senin daha ileride kontrole git. Dr nst ve bebeğin durumuna gore birşey söyler.Normal ise beklemek istediğini söylersin zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar