Kolik bebek yardım ..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Keziban 🦋 tarafından oluşturulan Kolik bebek yardım .. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,266 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kolik bebek yardım ..
Konbuyu başlatan Keziban 🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beytasel

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşallah🤲

A

Annesinin bal oglusu

Guest
Cnm bn de oglumda 3 ya gaz sancisi cekti biwiklet hareketlwri yap zeytin yagiyla karnina sirtina masaj yap bak ne guzel yaz ayi sık sık ilik banyo yaptir yaptirirken jarnina masaj yap cikincada bebek yagiyal masaj yap uyurken yuz ustu uyut gunduzleri zamanla kendisi istwyecek yuz ustu uyumayi 3 ayin baslarinda bi gece oyle bi terlemiski sirilsiklamdi ustu ondan sonra kalmadi bisey bn cok zorlqndim ikiniyordu poposu catlamisti artik

Annesinin bal oglusu

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bn de oglumda 3 ya gaz sancisi cekti biwiklet hareketlwri yap zeytin yagiyla karnina sirtina masaj yap bak ne guzel yaz ayi sık sık ilik banyo yaptir yaptirirken jarnina masaj yap cikincada bebek yagiyal masaj yap uyurken yuz ustu uyut gunduzleri zamanla kendisi istwyecek yuz ustu uyumayi 3 ayin baslarinda bi gece oyle bi terlemiski sirilsiklamdi ustu ondan sonra kalmadi bisey bn cok zorlqndim ikiniyordu poposu catlamisti artik

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Götürmem mı kuzum ilaç yazdı 3 4 tane ama pek kesmiyor piyasadaki en iyi ilaç diyorlar BioGaia
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde onu kullanıyoruz ama kesmiyor ağlamaları

Bizde onu kullanıyoruz ama kesmiyor ağlamaları

Çok sağ ol kuzum hareketleri hep yaptırıyorum ama nane çayı duymamıştım
Ilık suyun içinde biraz durdurabilirsin oda çok iyi gelir

Kızlar kolik bebeğim var 1 aylık ama çok yoruyor var mı bildiğiniz farklı yöntemler? çok ağlıyor susturamıyoruz 😔
Yüzüstü yatırıp bacaklarını yavastan ittirip geri çekip hareket ettirirsen gazını tuvaletini çok güzel yapar bana doktorun söylemişti ben onu yapınca rahatlamistim biogaia bende kullandım hergun verme bir gün de iki kere damlat birgun verme bir gün ver ve doyurmadan önce zeytinyağı icir bir çay kaşığı faydasını görürsün

A

Adsız anne adayı

Guest
Seni çok iyi anlıyorum aynı seyleri yaşadık vc ye gidemiyom bağırıp duruyo nurse harveys kullanıyorum biraz rahatladık birde göbeğine gaz çıkarıcı masaj hareketleri var YouTube de izle iyi geliyor

M

Meryem Kürne

Guest
Kızlar kolik bebeğim var 1 aylık ama çok yoruyor var mı bildiğiniz farklı yöntemler? çok ağlıyor susturamıyoruz 😔
Su sesi iyi geliyor yada banyo yaptırmak birlikte banyo yapmak çok iyi geliyor ve kimyon demle iç bebeğe bir çay kaşığından az verirsen bunlar iyi geliyor ben böyle atlattım ama suya duyarlı olduğu için çoğunluğu banyoda sakinleşti kızım

Bende 6 ay çektim gazdan kolikti bebegim sürekli ağlıyordu o kadar çok ilaç denedim ki nurse harveys surup ve sap simplex biraz işe yaradı ve günde 1 cay kaşığı nane veriyordum

Son düzenleme:

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun neler yaptım neler 4 aylik olana kadar ölümden omur gitti şimdi 5 aylik çok zor böyle bebekler ama kucağında devamlı salladık şimdi ise saklanmayı hıc sevmiyor kucakta piş pışla uyuyor sabir diliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar