Kolik bebekli olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Kolik bebekli olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,645 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kolik bebekli olanlar
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim aslında gazı cikiyo alttan üstten ama sürekli kıpkırmızı ikiye bukuyo kendini gaz sancısı olduğu da belli acı elma yağını deneyeyim teşekkürler 💕
Allah sabır versin bakanın yoksa çok zor hele geceleri eşim bana çok destekti uykusuz işe giderdi az kaldı cnm sabır et üçüncü aya girince gerçekten azalıyor benimki o kadar ağlıyordu ki alıp doktor doktor geziyordum bi bebek bu kadar ağlayamaz diye

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ikinci çocuğum ilkinde de gaz prob. Vardı ama bunda fena bugün sabah 8 e kadar ağladı akşam 11 gibi başladı sesi falan kısıldı damlalar bı ise yaramiyo galiba arkadaşım kimyon kaynat suyunu ver dedi böyle şeyleri hayatta yapamam ben su bile vermem 6 ay olana kadar pimpirikli biriyim. Ama o kadar agladiki verdim az bı değişiklik pek yok şuan benim gibi olan var mı neler yaptı bebeğim 2 aylık olacak Mart 3 te
Benim oğlumda seninkiyle problemi aynı kolik Allah bizim gibi kolik bebeklilere güç kuvvet versin. Ben 2 günde bir banyo yaptırıyorum masaj yapıyorum ayaklarını sıcak tutuyorum kilotlu çorab giydirsem bile mutlaka bir tane daha çorap giydiriyorum patik giydiriyorum ev sıcak ama muslin battaniyesi hep sarılı sürekli yelek giydiriyorum üsutmemeye çalışıyorum yoksa sabaha kadar durmadan ağlayan sakinleşmek için emmek istemeyen ama sinirliyken ememeyen bir bebekle uğraşmak zor oluyor gaz damlası benimkinde de işe yaramadı her emdikten sonra gazını çıkardım karnına sürekli masaj yaptım. Allah bozmasın şuan çok çok iyi akşamları uyuyor yoksa gece 2-3-4 nobetteydik. Birde ben kundak yapıp uyutuyorum hem daha uzun uyuyor hemde gazını kolay çıkartıyor

B

Busraaa nurrRr

Guest
Benım oglumda 3 aylık olcak yakında kolık bebek YouTube da kolık bebek muzıklerı var son sese acdıgımız zaman aglamayı kesıyo Hemen bode gaz damlası 3 damlamız olcak denedıgımız bıo gaıa cok faydasını gördük bode sallamak yalancı emzık emmesı sancıyı hafıfletıyomus yalancı emzik almadı ama sallanmayı cok sevıyo hamagı var onda sallayıp kolık bebek sesı acınca sakınkıyo deneyim derım

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım inşallah işe yarar ve sıcak su torbası koyun göbeğine diyor başı uzmanlar ama bizim kadar sıcak değil haberin olsun canım 🙏
Kizlar ikinci çocuğum ilkinde de gaz prob. Vardı ama bunda fena bugün sabah 8 e kadar ağladı akşam 11 gibi başladı sesi falan kısıldı damlalar bı ise yaramiyo galiba arkadaşım kimyon kaynat suyunu ver dedi böyle şeyleri hayatta yapamam ben su bile vermem 6 ay olana kadar pimpirikli biriyim. Ama o kadar agladiki verdim az bı değişiklik pek yok şuan benim gibi olan var mı neler yaptı bebeğim 2 aylık olacak Mart 3 te

Atlasin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım inşallah işe yarar ve sıcak su torbası koyun göbeğine diyor başı uzmanlar ama bizim kadar sıcak değil haberin olsun canım 🙏

Sicak su torbasi degilde gaz kemeri aldim icinde kiraz cekirdekleri var 15 dakika firinda isitiyorum bebegi yakmiycak sicakliktayken karnina bagliyorum bize cok faydasi oldu valla

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Canım suyun zararı yok 1 aylıksa günlük bir çay kaşığı su yeterli bence benim ablam vermedi ilk çocuğunda bebeğin ciğerleri susuz kaldığı için 1 hafta hastanede yattı

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum benim bebeğim kolik bebekti çok kötü olunca önce banyo yaptırıp sonra gaz masajı yapıyordum kucakta emziriyordum ben kendi yemeklerime kimyon atıyordum yada balla karıştırıp kimyon yiyordum sonra rezene çayı içiyordum benim bebeğim birde kucakta susuyordu rezene çayı ve kimyon tüketmeyi deneyebilirsin birde sessiz bir odada uyutmayı dene ama doktor bana 3 ay olana kadar gaz sorunu olur demisti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar