Kolik bebekli olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Kolik bebekli olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,703 kez görüntülenmiş, 67 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kolik bebekli olanlar
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptım iki defa ama kış bebeği olduğu için üşütür diye. Bıraktım benim annem söylemişti misal benbebeklerimi 6 aydan sonra ıslak mendille silmiyorum her bezini deştirdigimde yıkıyorum poposunu
Benim yaz olacak baya kararlıyım bakalım çok uygulayan var demekki olabilir. Zaten ıslak mendili ıslayıp kullanıyolar oda saçma bende yıkarım nolcakki. Yıkanabilir bebek bezi alıcam birde 🤭

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Benim yaz olacak baya kararlıyım bakalım çok uygulayan var demekki olabilir. Zaten ıslak mendili ıslayıp kullanıyolar oda saçma bende yıkarım nolcakki. Yıkanabilir bebek bezi alıcam birde 🤭
Yikana bilir bez hiç almadım bilmiyorum onu ama ben altını yikardim yaza girince de öyle yapacam ılık suyu açarım yıkarım yaz olsugunda hem çocuklar dahada rahatliyolar tavsiye ederim canm

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Bilinçli bir anne daha bunu doğunca denicem bez almıcam siz denedinizmi tuvalet iletişimi 🤭
Ablam denedi ve sonuç aldı:) bebek kakası geldiğinde puff diyordu. su an 1 yasina geldi kakasını tutabiliyor tuvalete yapıyor. Ablam çalıştığı için üzerinde çok duramadı ona rağmen az da olsa işe yaradı. Gaz problemi olmadı. Bn henüz adayım insallah bunu bn üzerinde durarak deneyeceğim:)

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Yikana bilir bez hiç almadım bilmiyorum onu ama ben altını yikardim yaza girince de öyle yapacam ılık suyu açarım yıkarım yaz olsugunda hem çocuklar dahada rahatliyolar tavsiye ederim canm
Sağol canım bu bezler kimyasallı ve alyına yapıp durması iyi değilmiş bende yıkıcam zaten inşallah poposunu🤭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ablam denedi ve sonuç aldı:) bebek kakası geldiğinde puff diyordu. su an 1 yasina geldi kakasını tutabiliyor tuvalete yapıyor. Ablam çalıştığı için üzerinde çok duramadı ona rağmen az da olsa işe yaradı. Gaz problemi olmadı. Bn henüz adayım insallah bunu bn üzerinde durarak deneyeceğim:)
Ne güzel ama yeni doğan bebek nasıl puff derki 😅 yüz ifadesinden anlamamız gerekiyomuş huzursuzlanınca falan inşallah bizde başarırız.

Ne güzel ama yeni doğan bebek nasıl puff derki 😅 yüz ifadesinden anlamamız gerekiyomuş huzursuzlanınca falan inşallah bizde başarırız.
Kaçıncı haftadasın merak ettim

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım bu bezler kimyasallı ve alyına yapıp durması iyi değilmiş bende yıkıcam zaten inşallah poposunu🤭

Kaçıncı haftadasın merak ettim
Ilk doğduğunda bir süre onu anlamlandirmaya calisiyorsun tabi yuz ifadesinden 3-4 ay sonra ses falan çıkarmaya başlıyor ya o aşamada artık kaka sesini tekrarlıyor herhalde çünkü onu yapinca tuvalete götürüyorduk ve yapiyordu :) 19+4 haftalığım:)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar