Kontrol e gittim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Kontrol e gittim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,031 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kontrol e gittim
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canlar kontrol e gittim bugün ilkim sezeryan di bunda sezeryan olur dedi doktor ama nts baglamadi gerek yok dedi birde sıvı birikmesi var dedi büyümez de sıkıntı yok dedi zamanla geçer oda dedi ama şu gün gel felanda demedi ben anlamadım ki sizce ne yapmalıyım sağlık ocağına verdiğim kan sonucu da bugün çıktı henüz onu da göstermedim öğle arasına girdi ler

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canlar kontrol e gittim bugün ilkim sezeryan di bunda sezeryan olur dedi doktor ama nts baglamadi gerek yok dedi birde sıvı birikmesi var dedi büyümez de sıkıntı yok dedi zamanla geçer oda dedi ama şu gün gel felanda demedi ben anlamadım ki sizce ne yapmalıyım sağlık ocağına verdiğim kan sonucu da bugün çıktı henüz onu da göstermedim öğle arasına girdi ler
Kaç haftalıksin canım çıkarken doktora soraydin keşke bidaha ne zaman geleyim diye

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Bizim hastanenin kapılarında randevudan önce nstye girin tansiyon ölçtürün yazıyor
Normalde bende öyle biliyorum cnm ama bende anlamadım ki gerek yok dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normalde evet bu haftalarda artık ilk önce nst çekinmesi gerekiyor
Aynen cnm acaba sezeryan diye mi almadılar anlamadım ki gerek yok dedi sordum

Normalde evet bu haftalarda artık ilk önce nst çekinmesi gerekiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şuan için nts erken canım beni 35 de bağladılar mesela 33 de bağlamadılar 34 de bağlamadılar 35 de başladı doktorum 38 de doğum oldu zaten . Ama sıvı birikmesi şimdiye kadar gözükmedi mi şimdi gözüküyor onu anlamadım normaldw 20, haftada görülmehe başlayıp 28 e kadar geçerse geçer diyor doktorlar kayra da öyle olmuştu 28den sonra geçmezse sıkı takip ederiz demişlerdi ama geçmişti

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Normalde bende öyle biliyorum cnm ama bende anlamadım ki gerek yok dedi

Her hastanede farklılık gösterebilir canım ben rahatsız olduğum için beni 24 haftadan sonra aldılar ikinci gebeliğimde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar