Kontrol e gittim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Kontrol e gittim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,465 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kontrol e gittim
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Bu işler gerçekten şans işi ya bence
Aynen öyle onun için bi yerden sonra Allah’a tevekküle kalıyor işin, iyiyse de Allah’tan kötüyse de Allah’tan artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğru canım plansız ise haklısın bana gece 12 den sonra birşey yeme içme dediler ki ona rağmen idrar ister istemez gelmişti bununla geçmiş olsun
Çok sağol canım, daha iyisi yeni doğuracakların başına olsun.Sen de yeni yaşadın işte heyecan insanın başına dert açıyor 🤭

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle onun için bi yerden sonra Allah’a tevekküle kalıyor işin, iyiyse de Allah’tan kötüyse de Allah’tan artık

Çok sağol canım, daha iyisi yeni doğuracakların başına olsun.Sen de yeni yaşadın işte heyecan insanın başına dert açıyor 🤭
Aynen öyle cnm

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Canlar kontrol e gittim bugün ilkim sezeryan di bunda sezeryan olur dedi doktor ama nts baglamadi gerek yok dedi birde sıvı birikmesi var dedi büyümez de sıkıntı yok dedi zamanla geçer oda dedi ama şu gün gel felanda demedi ben anlamadım ki sizce ne yapmalıyım sağlık ocağına verdiğim kan sonucu da bugün çıktı henüz onu da göstermedim öğle arasına girdi ler
Sağlıkla al kucağına canm daha bı kaç haftan var olmazsa bi daha gidersin

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Rabbim hepsinin yardımcısı olsun 🤲 çok farklı ve değişik heyecan

Tüm sayfalar yüklendi.