Kontrol

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Kontrol başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,583 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kontrol
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Cnm benim kan değerin için şunu söyleyebilirim yatmadan önce aç karna demir ilaci Ferro sanol iç zamanla kan değerin düzelecektir ama ozlelikle gece yatmadan aç karna içmen daha iyi olur.. enfeksiyon içinde ilaç verdi mi doktorun sana .. bebeğinin kilosu da gayet iyi daha zamanin da halen var kilo alır merak etme ☺️
Sağol canım benim doktor ilaç yazdı hepsi için kuzum

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kontrolden geliyorum bebek baş aşağı🥰
İdrar yolu enfeksiyonum varmış ve kan değerlerim düşükmüş 😒35 haftalık 2650 gram
Sizlerde durum nasıl ❤️
Benimde dun randevum vardi cnm 1 aydır hep bas aşağı benimki de ama kapi kapali yanii😅 simdilik iyiyiz qgrim falan yok şükür, 2 400 benimkide yaklaşık

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kontrolden geliyorum bebek baş aşağı🥰
İdrar yolu enfeksiyonum varmış ve kan değerlerim düşükmüş 😒35 haftalık 2650 gram
Sizlerde durum nasıl ❤️
Cnm kan düsuklugu varsa sabah ah karnina ilik suya pekmez koy biraz limon sik her sabah ah karnina bir bardak iç ayni sorun bndede vardi hergün ictim hamikeyken 2 ay sonra doktorum bile sasirdi nasil yukseldigine bundan doktorumada bahsetmiştim napiyosan doguma kadar devam et demisti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar