Kontrol🤦🏻‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Kontrol🤦🏻‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,439 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrol🤦🏻‍♀️
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sancın ağrın varsa nst ye alır bence canım yada gün verebilir sezaryan mı olacak doğumun

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Ya bu sezeryan da 35 de gün vermiyolarmı benim arkadasıma verdiler kimisi vermedi diyor niye acaba doktorlarda bi acayip

...

Moderator
Mod
rank
Mrb Hanımlar Çarşamba günü kontrole gideceğim inşallah 35.3 günlük olmuş oluyorum doğum için gün veririlermi nstye girermiyim ne yaparlar acaba beni aydınlatın lütfen 🥰
O haftalarda nstye sokuyorlardı hatırladığım kadarıyla.Eğer normalse zaten ağrı kanama olunca gel diyor.Sezaryende direk gün veriyor kuzum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O haftalarda nstye sokuyorlardı hatırladığım kadarıyla.Eğer normalse zaten ağrı kanama olunca gel diyor.Sezaryende direk gün veriyor kuzum.
Nst ye girmeyi hiç sevmiyorum.

Sancın ağrın varsa nst ye alır bence canım yada gün verebilir sezaryan mı olacak doğumun
Daha belli değil cnm işte bu gidişimde ogrenicem inşallah Allah'ım hepimize kolaylık versin inşallah 😊🥰

Neden

Nst ye girmeyi hiç sevmiyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.