Sorum var Kontrolden geldim güzel anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💜Bir prenses bir prens a tarafından oluşturulan Kontrolden geldim güzel anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,334 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolden geldim güzel anneler
Konbuyu başlatan 💜Bir prenses bir prens a
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Atlasim

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimin sağlığına iyi dedi doktorum fakat nst ye giremedim sıra çoktu randevu saatim de gelmişti nsty girmeden bakalım dedi 4 temmuzda bida çağırdı sezeryana gün vericek. İnşallah. Hayırlısıyla bu arada bebeğim 33+5 haftalık olduk 2. 600 grm 45 cm de boyu sizce iyimi
Maşallah bence gayet güzel de sezeryan için daha erken değil mi 34 haftalık kaç haftalıkken alacak bebeği 🙄 bu arada Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🥰🥰🤗🤗🧿

Maşallah bence gayet güzel de sezeryan için daha erken değil mi 34 haftalık kaç haftalıkken alacak bebeği 🙄 bu arada Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🥰🥰🤗🤗🧿
Hemen alıcam demiyor kuzum vericeği trih en fazla 37 bitmiş olucak galiba benim hamileliğin biraz riskli geçti ver erken doğum korkumuz var o yüzden söyledi doktorum

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğimin sağlığına iyi dedi doktorum fakat nst ye giremedim sıra çoktu randevu saatim de gelmişti nsty girmeden bakalım dedi 4 temmuzda bida çağırdı sezeryana gün vericek. İnşallah. Hayırlısıyla bu arada bebeğim 33+5 haftalık olduk 2. 600 grm 45 cm de boyu sizce iyimi
Allah bir avazda kurtarsın kuzum maşallah minige😊

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Maşallah canım 🧿 sağlıkla hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah 🙏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Maşallah kuzum hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah 🥰

Sezaryan icin çok erken gün 36 haftada gün veriliyor 🤷
Erken doğum riskim var kuzum o yüzden
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah kuzum hayırlısı ile sağlıkla gelsin inşallah 🥰
Amin cnm cümlemizin inşallah

Maşallah kuzum bebeğin kilosu gayet yerinde. Sezeryanı senmi tercih ettin ?
Yok kuzum kızım sezeryan olduğu için arasında da 2 yıldan az olduğu için mecburen sezeryan doğum olck

Maşallah kuzum bebeğin kilosu gayet yerinde. Sezeryanı senmi tercih ettin ?
Yok kuzum kızım sezeryan olduğu için arasında da 2 yıldan az olduğu için mecburen sezeryan doğum olck

Maşallah canım 🧿 sağlıkla hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah 🙏
İnşallah güzelim💜

Tüm sayfalar yüklendi.