Kontrolden geldim.Son 3 gün♥️♥️♥️

• Konbuyu başlatan ...
  • Toplam 28 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ... tarafından oluşturulan Kontrolden geldim.Son 3 gün♥️♥️♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,346 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kontrolden geldim.Son 3 gün♥️♥️♥️
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ayyyyy valaha siz dogurdukca ben heyecan yapyorum yaaa sira sende songulum insallah kolaycacik olur hersey❤❤🤲🤲. Anesteziye gidip ne diyosun kuzum 🤔 kac tup kan verdin🤔 saat kacta pazartesi gun doğum canim
Hayırlı cumalar güzel anneler.Kontrolden geldim.Bebeğim yine ters dönmüş.Dün sancım vardı.Doktorum bu gün yapalım sezaryeni dedi.İstemedim.covid testi ,kan tahlili ,anesteziylede görüştüm.Geriye pazartesi doğumum kaldı hayırlısı ile.Hepinizi öpüyorum😘😘😘😘😍♥️

• Beğen
Tepkiler: ...

...

Moderator
Mod
rank
Ayyyyy valaha siz dogurdukca ben heyecan yapyorum yaaa sira sende songulum insallah kolaycacik olur hersey❤❤🤲🤲. Anesteziye gidip ne diyosun kuzum 🤔 kac tup kan verdin🤔 saat kacta pazartesi gun doğum canim
Bende aynıyım canım.Doğurdukça arkadaşlar benim heyecan kat katlanıyor Gizemim😘Önce anestezi kan tahlili pcr testi için ödemayi yaptık. ilk anestezi doktoruyla görüştüm.Sorular sordu.Sonra pcr testi verdim.karşı odada 4 tüp kan verdim.Pazartesi günü sonuçlar değerlenditilip sezaryen olacağım inşaAllah kuzum.😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende aynıyım canım.Doğurdukça arkadaşlar benim heyecan kat katlanıyor Gizemim😘Önce anestezi kan tahlili pcr testi için ödemayi yaptık. ilk anestezi doktoruyla görüştüm.Sorular sordu.Sonra pcr testi verdim.karşı odada 4 tüp kan verdim.Pazartesi günü sonuçlar değerlenditilip sezaryen olacağım inşaAllah kuzum.😍
Saat 11 de yatışım olacak.1 de sezaryen olacağım inşaAllah güzelim😘

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Saat 11 de yatışım olacak.1 de sezaryen olacağım inşaAllah güzelim😘
Anestesi doktoru ne soruyor kuzum🤔 ayyy pazartesi dualarr sana ucuyor ozaman kzzummm🤲🤲🤲🤲😍 son 2 gun saka gibi😍 insallah doktorun eli hafiftir canini yakmaz çiçeğim

• Beğen

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı cumalar güzel anneler.Kontrolden geldim.Bebeğim yine ters dönmüş.Dün sancım vardı.Doktorum bu gün yapalım sezaryeni dedi.İstemedim.covid testi ,kan tahlili ,anesteziylede görüştüm.Geriye pazartesi doğumum kaldı hayırlısı ile.Hepinizi öpüyorum😘😘😘😘😍♥️
Allah tamamına erdirsin sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine 🌹💐♥️
Darısı bizlere inşallah 🤲🤲

...

Moderator
Mod
rank
Anestesi doktoru ne soruyor kuzum🤔 ayyy pazartesi dualarr sana ucuyor ozaman kzzummm🤲🤲🤲🤲😍 son 2 gun saka gibi😍 insallah doktorun eli hafiftir canini yakmaz çiçeğim
Çok teşekkür edrim canım.😘Anestezi doktoru daha önce ameliyat oldunmu,Ameliyatını genelmi spinalmi oldun.kilon kaç,ilaca karşı alerjin varmı,Kaç yaşındasın,sigara alkol varmı,sürekli kullandığın ilaç varmı gibi sorular sordu.Birde genelmi spinalmi olmak istiyorsun pazartesiye kadar düşün dedi bana kuzum😍😍

Allah tamamına erdirsin sağlıkla kavuşursun inşallah bebeğine 🌹💐♥️
Darısı bizlere inşallah 🤲🤲
Amin canım.😍Çok teşekkür ederim.Rabbim sanada hayırlı sağlıklı doğum nasip etsin.Sağlıkla al kucağına inşaAllah😘

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür edrim canım.😘Anestezi doktoru daha önce ameliyat oldunmu,Ameliyatını genelmi spinalmi oldun.kilon kaç,ilaca karşı alerjin varmı,Kaç yaşındasın,sigara alkol varmı,sürekli kullandığın ilaç varmı gibi sorular sordu.Birde genelmi spinalmi olmak istiyorsun pazartesiye kadar düşün dedi bana kuzum😍😍

Amin canım.😍Çok teşekkür ederim.Rabbim sanada hayırlı sağlıklı doğum nasip etsin.Sağlıkla al kucağına inşaAllah😘
Hmm tercihi sana birakti ozaman kuzum sen ne istyosun peki

• Beğen

...

Moderator
Mod
rank
Hmm tercihi sana birakti ozaman kuzum sen ne istyosun peki
Doktorumla konuştum spinale karar verdik.Doktorum ben ameliyattan çıkana kadar bebeğimin benimle olacağını.Ten tene temas olacağını ve emzireceğimi söyledi.çok mutlu oldum.😘😘

Tüm sayfalar yüklendi.