Kontrolden geldim🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seçilllllll tarafından oluşturulan Kontrolden geldim🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,678 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolden geldim🙏
Konbuyu başlatan Seçilllllll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

...

Moderator
Mod
rank
Merhaba kızlar az önce kontrolden geldim 38+3 haftalık 2.ye hamileyim. 5 cm açılmam varmıs yarın 8 bucuk da gel doğurtalım biraz ıkınsan simdi bile doğurursun dedi doktorum 🙈 başı dogum kanalına girmiş dedi ama ben korktum yarın geleyim dedim tamam dedi doktorum. Korkuyorum dua edin benim için kızlar doktorum en fazla 2 3 saat icinde dogurursun dedi🤲
Korkma canım maşaAllah.Doktorun dediği gibi biraz ıkınsan çıkacak bebiş.belki 2 saatte sürmez.Sağlıkla al kucağına inşaAllah.🤗

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar az önce kontrolden geldim 38+3 haftalık 2.ye hamileyim. 5 cm açılmam varmıs yarın 8 bucuk da gel doğurtalım biraz ıkınsan simdi bile doğurursun dedi doktorum 🙈 başı dogum kanalına girmiş dedi ama ben korktum yarın geleyim dedim tamam dedi doktorum. Korkuyorum dua edin benim için kızlar doktorum en fazla 2 3 saat icinde dogurursun dedi🤲
Rabbim bir avazda kurtarsın inşallah ☺

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim üç cm le doğum için yatış yaptılar beş cm le nasıl seni eve gönderiyor çok tehlikeli ayrıca sen neden bir gün daha strese giriyorsun ki keşke yatış yaptirtsaydin sağlıkla bir avazda kurtulun canim

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Canim benim üç cm le doğum için yatış yaptılar beş cm le nasıl seni eve gönderiyor çok tehlikeli ayrıca sen neden bir gün daha strese giriyorsun ki keşke yatış yaptirtsaydin sağlıkla bir avazda kurtulun canim
Sancıyı evde çeksin diye mi acaba bende şaşırdım, insaallah hastane yakindir yani acil durumda yetişir gecede olsa

Tüm sayfalar yüklendi.