Sorum var Kontrolden geldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rahime BAYAR tarafından oluşturulan Kontrolden geldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 816 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolden geldim
Konbuyu başlatan Rahime BAYAR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rahime BAYAR

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kontrole gittim Dr bebek zayıf dedi 35 haftalığım bebeğin kilosu 2kg 200 grm Dr dedi ki bana zayıf diye normal doğum olmaz ancak sezeryan olur dedi sizce mantıklı mı benim bildiğim kilolu olan bebekler doğmaz normalde çok zor olur zayıf bebekler normal doğum da kolay olur diye biliyorum herkes te öyle diyor pek bir şey anliyamadım normal istiyorum 🤦
Üç kilo doğar daha zamanın var canım niye panik yapıyor doktor

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kontrole gittim Dr bebek zayıf dedi 35 haftalığım bebeğin kilosu 2kg 200 grm Dr dedi ki bana zayıf diye normal doğum olmaz ancak sezeryan olur dedi sizce mantıklı mı benim bildiğim kilolu olan bebekler doğmaz normalde çok zor olur zayıf bebekler normal doğum da kolay olur diye biliyorum herkes te öyle diyor pek bir şey anliyamadım normal istiyorum 🤦
Evet ya ne alaka sezeryanla canım bence başka doktorla gorus derim

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Alakası yok asıl kilolu olursa annede çatı darsa ve ilk doğumsa normal doğum zor olur der zaten daha zamanın var ceviz haşlanmış yumurta bol su iç ye kilosu 200 gr az yani onu da alır

Tüm sayfalar yüklendi.