Kontrolüm var..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Kontrolüm var.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,095 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kontrolüm var..
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Kontrolüm var inşallah hayırlı sonuçlar almak ümidi ile... Bide cinsiyetini öğrenebilir miyim? 13 haftalık şuan
Hayırlısıyla inşallah 🙏 bana tahmini söylemisti 12 haftalıkken. Tahminleri çıkıyor genellikle bu haftalarda ama yanılma paylarida olabiliyor. 17. Haftamda kontrole gidicem bende o zaman net soyleyecekmis. Dilerim hayırlısı olur hepimiz için 🙏 cinsiyeti net söylerse bizimle de paylaşın 🧿❤️

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Hayırlı güzel sonuçlar alırsınız ALLAHIN İZNİYLE inşaALLAH cinsiyeti belli olmştr cnm

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısıyla inşallah 🙏 bana tahmini söylemisti 12 haftalıkken. Tahminleri çıkıyor genellikle bu haftalarda ama yanılma paylarida olabiliyor. 17. Haftamda kontrole gidicem bende o zaman net soyleyecekmis. Dilerim hayırlısı olur hepimiz için 🙏 cinsiyeti net söylerse bizimle de paylaşın 🧿❤️
İnşaAllah hayırlısı tabiki yarın yazarım ❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı güzel sonuçlar alırsınız ALLAHIN İZNİYLE inşaALLAH cinsiyeti belli olmştr cnm
Amin inşallah kendini gösterir ise çok heyecanlıyım

Rabbim yardımcın olsun canm bnm belli olmuştu ama
Amin inşallah ❤️

Amin inşallah ❤️
Ben 14 haftalgım bugun gıttım erkege benzıyo dedi onumuzde haftalarda netlesır daha kucuk dedi cnm
Tahmin eder galiba

Amin inşallah ❤️
Ben 14 haftalgım bugun gıttım erkege benzıyo dedi onumuzde haftalarda netlesır daha kucuk dedi cnm
Tahmin eder galiba

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar