Konu 12 aylik oglum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Neslihan gayiranal tarafından oluşturulan Konu 12 aylik oglum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 477 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu 12 aylik oglum
Konbuyu başlatan Neslihan gayiranal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
Slm kizlar silere birsey sorucam benim oglum 12 aylik nasip olursa insallah bu ayin 30 da 1 yasina giricek oglum sekiz bucuk aylik yurumeye basladi suanda gayet normal yuruyo cokda aktif bir cocuk ama hic daha anne baba dede gibi kelimeler söylemedi okadar yaninda konusuyorum oynuyoruz aksama kadar disari cikariyorum cocuk icine hastaliklardan dolayi cok sokamiyorum ne yalan söyliyim neyse hic kelime kurmadi normalmi sizce yani acaba bir doktoradami danismam lazim yani kedi falan diyo ama hep burnundan konusuyo acaba diyorum dil bagida ola bilirmi cok kafama takiliyo bu konu ya.
Dilbağı anlaşılıyor zaten kuzum.
Ama geçtiğimiz gün birşey okudum çokta mantıklı geldi bana
Çocuk annesine konuşmazmış yani ihtiyaç duymazmış çünkü anne çocuğunun bakışından bile neye ihtiyacı olduğunu anladığı için hazır edermiş. O nedenle çocuklar anneyle konuşmazmış. Biraz dışarı çıkar parka yada oyun alanlarına götür istersen aktif olsun. Zaten çocuklar taklit ederek öğreniyor eminim farkı olur

Tüm sayfalar yüklendi.