Konu" Ben ve sizin düşünceleriniz" benim için önemli lütfen cevap verin kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konu\" Ben ve sizin düşünceleriniz\" benim için önemli lütfen cevap verin kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,883 kez görüntülenmiş, 147 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konu\" Ben ve sizin düşünceleriniz\" benim için önemli lütfen cevap verin kızlar
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Umayyy

Kayıtlı Üye
rank
Benimle herhangi bir derdi olan var mı yada beni sevmeyen bir zararm dokunduğu bir yanlışım olduğu biri var mı ben bu uygulamada hakimiyet kurmaya mi çalışıyorum kızlar... Cidden artık uygulamayi silecem o dereceye geldim. Şu uygulamada birine bir kötülüğüm dokundu mu benim...
Kim ne derse desin canım burda hepimiz bebişler için fikir alışverişi yapıyoruz birimizin bildiğini diğeri bilmiyo soruyoruz öğreniyoruz bildiğimiz bişey varsa cevap veriyoruz birbirimize yol gösterip cesarette veriyoruz sana hakimiyet kurmaya çalışıyosun diyen senin üstünde hakimiyet kurmaya çalışıyo heralde burda herkes birbirinden memnun olmayan varsa çıksın gitsin bu kadar basit çokta kafana takma🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kim ne derse desin canım burda hepimiz bebişler için fikir alışverişi yapıyoruz birimizin bildiğini diğeri bilmiyo soruyoruz öğreniyoruz bildiğimiz bişey varsa cevap veriyoruz birbirimize yol gösterip cesarette veriyoruz sana hakimiyet kurmaya çalışıyosun diyen senin üstünde hakimiyet kurmaya çalışıyo heralde burda herkes birbirinden memnun olmayan varsa çıksın gitsin bu kadar basit çokta kafana takma🥰
Haklısın canım teşekkür ederim yorumun için

Sewdam

Kayıtlı Üye
rank
Benimle herhangi bir derdi olan var mı yada beni sevmeyen bir zararm dokunduğu bir yanlışım olduğu biri var mı ben bu uygulamada hakimiyet kurmaya mi çalışıyorum kızlar... Cidden artık uygulamayi silecem o dereceye geldim. Şu uygulamada birine bir kötülüğüm dokundu mu benim...
Ne alaka canm bı sıkıntı mı oldu biz senden şikayetçi fel deiliz ve kuzum ne oldu neden canın bu denli sıkıldı 😞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar