Konu" Ben ve sizin düşünceleriniz" benim için önemli lütfen cevap verin kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konu\" Ben ve sizin düşünceleriniz\" benim için önemli lütfen cevap verin kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,884 kez görüntülenmiş, 147 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konu\" Ben ve sizin düşünceleriniz\" benim için önemli lütfen cevap verin kızlar
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bence sen hep burda ol canım. Uygulamada en çok görmek istediğim kişisin . Kötü birşey diyen biri varsa lütfen çıksın uygulamadan kıskançlar🤣🤣
Yasa teşekkür ederim kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben daha yeniyğm ama kimsenin senin hakkında kötü bi düşüncesi olduğunu düşünmüyorum gördüğüm kadarıyla kimin ne derdi varsa ilk sen koşturuyosun 😇 buda senin kalbinin güzelliğinden boşver oyüzden kim ne derse desin 🌸 Allah herkese kalbinin ekmeğini yedirsin
Sağol güzel anne 😍😍

Aslas hiç öyle düşünme sen bu uygulamada görmesemde tanığım en iyi em merhametlisisin o yüzden kim sana demişse boşver takma Allaha havale et gitsin sen üzme o güzel canını şahsen ben görmesemde seni çok seviyorum yanlız seni değil birçok kişiyi sevdim arkadaşlığı dostluğu bursa hissettim☺️❤️
Teşekkür ederim canım bende seni çok seviyorum sevgi için illa görmek dart değil insan görmeden de sevebiliyor 😍😍

Merhaba burda bende yeniyim ne sorsam usanmadan sıkılmadan cevap veriyosun çünkü benim ilk hamileligim ve hiç birşey bilmiyorum sana ve diğer arkadaşlara soruyorum öyle ogreniyorum sen tam bir iyilik melegisin çokta yüce gonullusun biliyorum ki kimsenin kalbinin kırılmasını istemezsin sen boşver kim ne diyosa desin benim gözümde iyilik meleği başka diyecek bişeyim yok senden allah razı olsun sana ne sorsam hemen cevap veriyosun
Senden de Allah razı olsun canım teşekkür ederim düşüncen beni çok mutlu etti ❤️

Kızlar üzülmeyin Ayşem burada bu konuyu açmayalım birdaha eğlenmek konuşmak😂😂😂

Ben yazmışım öyle 😂😂😂eğlenelim konuşalım 😂😂😂
Sen geliyor almanya dan 😂😂 ahahaa

Allah razı olsun senden gerçekten verdiğin bilgiler ayrı güzel teseli verişin ayrı güzel kimseye takma canım sen böyle kalmaya devam et çünkü sana ihtiyacımız var 🥰🥰🥰 hiç takma canım içini ferah tut😘😘😘
Teşekkür ederim balım benim 😍😍

Son düzenleme:

Esra Muhammet

Kayıtlı Üye
rank
Yasa teşekkür ederim kuzum

Sağol güzel anne adayı 😍😍

Teşekkür ederim canım bende seni çok seviyorum sevgi için illa görmek dart değil insan görmeden de sevebiliyor 😍😍

Senden de Allah razı olsun canım teşekkür ederim düşüncen beni çok mutlu etti ❤️

Sen geliyor almanya dan 😂😂 ahahaa
Rica ederim 🌷🌷🌷

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız deli deli konuşma canımsın sen olmasan bir şeyler sormaya günde on kere doktora giderdim 😂😂😂❤️❤️❤️
Yaa balm yaa güldüm bu mesajına hakkını helal et ❤️🤭

Yok cnm olurmu oyle sey herzamn yardmci olmya calisiyorsun samimisin ilgilisin btanem kim ne dyor
Gereksizin biri kuzum şimdi de dün gecedeb beri benden özür diliyorum affedeyim diye

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar