Konu" Ben ve sizin düşünceleriniz" benim için önemli lütfen cevap verin kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konu\" Ben ve sizin düşünceleriniz\" benim için önemli lütfen cevap verin kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,886 kez görüntülenmiş, 147 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konu\" Ben ve sizin düşünceleriniz\" benim için önemli lütfen cevap verin kızlar
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Nezihe Çiçek

Kayıtlı Üye
rank
Benimle herhangi bir derdi olan var mı yada beni sevmeyen bir zararm dokunduğu bir yanlışım olduğu biri var mı ben bu uygulamada hakimiyet kurmaya mi çalışıyorum kızlar... Cidden artık uygulamayi silecem o dereceye geldim. Şu uygulamada birine bir kötülüğüm dokundu mu benim...
Şahsen çok tanımam ama gördüğüm kadarıyla elinden geldiğince insanlara yardımcı oluyorsun bi derdi olan varsa cevaplıyorsun sen ve bazı bilindik arkadaşlar Allah razı olsun bunda kötü bişey yokki bu bir uygulama sonuçta hakimiyet kurma gibi bisey olamaz öyle düşünen varsada çekemediği için söylemiştir takılma cnm 🤗♥️

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ya ayıptır söylemesi gereksizin biri 2 3 gündür benimle ve hülya ile uğraşıyor. Yok çok sinirlidiniz ,vs vs diye cümleler kuruyor ondan sormak istedim kadın beni resmen uygulamadan soğuttu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik
Bos ver canm kimin ne düşündüğünü sen kendini biliyorsun cnm ağzı olan konuşur ve insan her zaman gülüp eglenemeye bilir sınırlıde olabiliriz sonucta insanız canm kişi kendinden bilir işi derlerya canm o olmuş sen boş ver uygulamayı sileyim falan deme seni sevmeyen silsin canm sen devam et gülüm ❤️🧿seviliyorsun

Sevimmm37

Kayıtlı Üye
rank
Benimle herhangi bir derdi olan var mı yada beni sevmeyen bir zararm dokunduğu bir yanlışım olduğu biri var mı ben bu uygulamada hakimiyet kurmaya mi çalışıyorum kızlar... Cidden artık uygulamayi silecem o dereceye geldim. Şu uygulamada birine bir kötülüğüm dokundu mu benim...
Aaa canm noldu neden böyle düşünüyorsun gayette insanları bilgilendirmek için gayet güzel yorumlar yapıyorsun kim üzdü seni bence aldirma💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şahsen çok tanımam ama gördüğüm kadarıyla elinden geldiğince insanlara yardımcı oluyorsun bi derdi olan varsa cevaplıyorsun sen ve bazı bilindik arkadaşlar Allah razı olsun bunda kötü bişey yokki bu bir uygulama sonuçta hakimiyet kurma gibi bisey olamaz öyle düşünen varsada çekemediği için söylemiştir takılma cnm 🤗♥️
Teşekkür ederim canım haklısın sanırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bos ver canm kimin ne düşündüğünü sen kendini biliyorsun cnm ağzı olan konuşur ve insan her zaman gülüp eglenemeye bilir sınırlıde olabiliriz sonucta insanız canm kişi kendinden bilir işi derlerya canm o olmuş sen boş ver uygulamayı sileyim falan deme seni sevmeyen silsin canm sen devam et gülüm ❤️🧿seviliyorsun
Sende seviliuorsun kuzum teşekkür ederim ❤️

Aaa canm noldu neden böyle düşünüyorsun gayette insanları bilgilendirmek için gayet güzel yorumlar yapıyorsun kim üzdü seni bence aldirma💕
Gereksizin biri kuşum üzmedi delirttu beni 😂😂

Kuzum siz niye taşınıyorsunuz
Kendi evimize kuzum kiradaydik şükür ev aldık taşınıyoruz 🤲🏻

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum noldu neden öle dusunuyosun sen çok iysiin melek gibisin ve faydam çok dokundu bana allh senden razı olsun iyki varsın canimin içi 🤗🤗💚💚🧡🧡🧡🎬🧿🧿

Slv

Kayıtlı Üye
rank
Sorulari cevaplamak bilgi vermek disinda bir seyini gormedim kuzum kim.ne dedisyse takma sen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Çok daralttu kuşum kadına bana foto at diyorun delirtti beni 2 günde uygulamadan soğuttu belgesiz boş boş konuştu işte

Tamam canım 😘❤️
Ne diyoki Allah Allah işi yok herhalde ugrasdigi şeylere bak boşver takma yav

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar