Konu" Ben ve sizin düşünceleriniz" benim için önemli lütfen cevap verin kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Konu\" Ben ve sizin düşünceleriniz\" benim için önemli lütfen cevap verin kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,157 kez görüntülenmiş, 147 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Konu\" Ben ve sizin düşünceleriniz\" benim için önemli lütfen cevap verin kızlar
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Benimle herhangi bir derdi olan var mı yada beni sevmeyen bir zararm dokunduğu bir yanlışım olduğu biri var mı ben bu uygulamada hakimiyet kurmaya mi çalışıyorum kızlar... Cidden artık uygulamayi silecem o dereceye geldim. Şu uygulamada birine bir kötülüğüm dokundu mu benim...
Vala canim ben daha yeniyim konuştuğumuz biseylerde oldu ben bisey gormedim normal yani 🙂

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canımsın noldu aysenurumm hayirdir
Kim ne yazdı ben bugün geç girdim noluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Birileri canımı sıktı kuzum 2 gündür kadının biri ben ve hülya ile uğraşıyor dün terbiyesizliği yüzünden uygulamadan attım bugün yeni hesap açıp tekrar gelmiş tekrar terbiyesizlesince yine attı. Bakalım yeni hesap açacak mi
Adı neydi bakiyim ne yazmis

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kim ne yazdı ben bugün geç girdim noluyor
2 gündür farklı isimlerle aynı şahıs hülya ve bana sözel olarak satasti bir sürü laf etti neymiş biz çok sinirliynisiz. Buralar bizim havasında geziyormusuz vs bende dedim git post aç beni Sor kızlara nasıl insanım diye baktım o yapmadı onun yerine ben yaptım baya tartıştık ama gerejsizle en son bel altı laflar edince uygulamadan attik

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
2 gündür farklı isimlerle aynı şahıs hülya ve bana sözel olarak satasti bir sürü laf etti neymiş biz çok sinirliynisiz. Buralar bizim havasında geziyormusuz vs bende dedim git post aç beni Sor kızlara nasıl insanım diye baktım o yapmadı onun yerine ben yaptım baya tartıştık ama gerejsizle en son bel altı laflar edince uygulamadan attik
Ayşem boşver anma gereksiz biri kimbilir kim tatlı canını moralini bozmaya değmez

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Adı Çiğdem mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayşem boşver anma gereksiz biri kimbilir kim tatlı canını moralini bozmaya değmez
Bozmuyorum kuzum da işte ister istmez canım sıkıldı hayır daha yenisin beni ne ile yargılıyorsun surda bir kişiye kötü laf denisniyim ben hayır herkesi çok severum herkesten söylediği üzerine seviyor beni ama işte

Yok kuzum Canan di dünkü ismi bugün de Nurcan di

Aman Allahım 😱😱😱 3 oldular
Ahahaha benim sayemde pardon senin. 😂😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bozmuyorum kuzum da işte ister istmez canım sıkıldı hayır daha yenisin beni ne ile yargılıyorsun surda bir kişiye kötü laf denisniyim ben hayır herkesi çok severum herkesten söylediği üzerine seviyor beni ama işte

Aynen öyle ne yaptıysam kendim yaptım😁😁😁

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Aşkım Dün nasıl yorum yaptım böyle oldu vallaha hiç takmiyorum mal mal konuştu gittti senin söylemin çok doğru sevgiden merhamete mahrum kalmış biri askimda ben açıyorum böyle kişiler ağzı bozuk olur zaten normal bir insan böyle olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.