Sorum var Konu eşim kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Konu eşim kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,287 kez görüntülenmiş, 163 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu eşim kizlar
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
En iyisini yapmışsın mariyam konuşmamaya devam et bakalım sosyal öedyayı kapatana kadar böyle davran ona 🤦🏻‍♀️. Umarım akıllanır
Umarım Ayşem umarım 😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne diyelim valla biz yapsak anamızı bellerler onlara laf yok ama 😑
Aynn canım bazen eşim bişey yapınca diyorum ben yapsam böyle demezdin diye ona bile delleniyo nasıl böyle dersin diye , ama kendileri istedikleri herşeyi yapabilir ler

Naçizane tavsiyem sosyal medya hesaplarını kapattirman kendinde kapatabilirsin benim başıma geldi ve sonra ayrıldık şimdi tekrar beraberiz ve ilk şartım kesinlikle sosyal medya kullanmamak şuan ne o ne de ben sosyal medya kullanmıyoruz açıkçası bı eksikliğini de hissetmiyoruz aksine evin içinde daha çok muhabbet sohbet ve sosyal aktivite yapabiliyoruz. Öbür türlü evin içinde iki yabancı gibiydik sürekli sosyal medyada vakit geçiriyorduk. Şimdi o ben kızım oturup boyama bile yapıyoruz yani ben bunu sadece senin için değil aslında tüm arkadaşlara tavsiye ediyorum gerek yok şu sosyal medya uygulamalarına kattığı bişey yok aksine bı çok şeyi maalesef bizden götürüyo
Kendim kapatabilirim biliyorum ama bunun neye faydası olucak ki kendisi kapatmadığı sürece, benim eşim rahatsız oluyor bundan bende sosyal medyayı kullanmayayım desin istiyorum yoksa benim kendi yapmamın bir önemi yok ki

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Umarım Ayşem umarım 😒

Aynn canım bazen eşim bişey yapınca diyorum ben yapsam böyle demezdin diye ona bile delleniyo nasıl böyle dersin diye , ama kendileri istedikleri herşeyi yapabilir ler

Kendim kapatabilirim biliyorum ama bunun neye faydası olucak ki kendisi kapatmadığı sürece, benim eşim rahatsız oluyor bundan bende sosyal medyayı kullanmayayım desin istiyorum yoksa benim kendi yapmamın bir önemi yok ki

Çok haklısın vlla hala konuşmuyormusun eşinle yada o bı açıklama feln yapmiyor mu

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
Umarım Ayşem umarım 😒

Al karşına işte karşılıklı kapatın sadece sen değil ki canım oda kapatacak. O kendi kendine sana kapatayım demez emin ol o yüzden sen böle bir karar aldığını ve kullanmayalım de o şekilde açmamak üzere kapatın ve emin ol çok faydasını göreceksin

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Çok haklısın vlla hala konuşmuyormusun eşinle yada o bı açıklama feln yapmiyor mu
Yok canım konuşmuyorum sürekli neden böyle yapıyorsun yapma böyle hiçbir şey düşündüğün gibi değil falan filan açıklama yapıyor ama ben biraz daha anlasın istiyorum ne yaptığının farkına varsın

Al karşına işte karşılıklı kapatın sadece sen değil ki canım oda kapatacak. O kendi kendine sana kapatayım demez emin ol o yüzden sen böle bir karar aldığını ve kullanmayalım de o şekilde açmamak üzere kapatın ve emin ol çok faydasını göreceksin
Kuzum ben zaten sosyal medya kullanmıyorum ki sadece onun var tiktok, Instagram, Facebook, hepsini kullanıyor ondan habersiz de onun hesaplarını kapatamam kapatsam da yenisini açar kendisi kapatmadığı için,
Ben ona kullanmanı istemiyorum dedim zaten ama o bunu kâle almıyor

Tüm sayfalar yüklendi.