Sorum var Konu eşim kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Konu eşim kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,288 kez görüntülenmiş, 163 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu eşim kizlar
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ah be mariyam sorsana eşine ne bunlar diye ne beğendi bilmiyorum ama hoşuma gitmemiş belli ki
sorsam vereceği cevap belli o yüzden lafımı söyleyip boşverecem onu demek ki gözünü de gönlünüde doyuramamışım boşvermek en iyisi o yüzden ama o artık benim sevgimi ilgimi rüyasında görür anca, Düşündüm de ne kadar da zavallı, insan neden sahip olduğuna değil de olmadığına heves duyar , insana helal kılınan şeyden daha güzel bişey varmı bu hayatta,
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sordun mu eşine niye böyle şeyleri beğeniyorsun diye
Sabah erkenden işe gitmiş gelsin de söyleyecem söylemem gerekeni

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
sorsam vereceği cevap belli o yüzden lafımı söyleyip boşverecem onu demek ki gözünü de gönlünüde diyoramamışım boşvermek en iyisi o yüzden ama o artık benim sevgimi ilgimi rüyasında görür anca, Düşündüm de ne kadar da zavallı, insan neden sahip olduğuna değil de olmadığına heves duyar , insana helal kılınan şeyden daha güzel bişey varmı bu hayatta,

Allahım ya anladım canım ne beğendiğini ne diyim o kadar haklısın ki tartışmaya bile değmez 🤦🏻‍♀️. İnşallah devamı da olmaz valla eşin aklını başına alır güvenini yerine getirmek yerine daha çok sarsıyor 🤦🏻‍♀️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Allahım ya anladım canım ne beğendiğini ne diyim o kadar haklısın ki tartışmaya bile değmez 🤦🏻‍♀️. İnşallah devamı da olmaz valla eşin aklını başına alır güvenini yerine getirmek yerine daha çok sarsıyor 🤦🏻‍♀️
Ayşem açık saçık kızları beğenmiş demek ki öyleleri ne heves duyuyor, neden ya gerçekten neden madem hevesiniz var güzel kızlara sevgili edinin ömrünüz boyunca, gidip de evlenmeyin böyle kırmayın insanların kalbini, kendimi ne kadarda değersiz hissettim anlatamam Allah'ın dan bulsun artık gerçekten çok sıkıldım, ama belliydi hep ben ilgi gösterdim ona hep ben sevdiğimi dile getirdim o bir kere tenezzül edipte göstermedi sevgisini ondan bu tavrı ne yaparsam yapayım bensiz yaşayamaz beni hep seviyor diye düşünüyor eminim

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Bu erkekleri anlamak cidden zor ya 🤦🏻‍♀️
Ayn öyle vlla ya ☹️

sorsam vereceği cevap belli o yüzden lafımı söyleyip boşverecem onu demek ki gözünü de gönlünüde doyuramamışım boşvermek en iyisi o yüzden ama o artık benim sevgimi ilgimi rüyasında görür anca, Düşündüm de ne kadar da zavallı, insan neden sahip olduğuna değil de olmadığına heves duyar , insana helal kılınan şeyden daha güzel bişey varmı bu hayatta,

Ayşem açık saçık kızları beğenmiş demek ki öyleleri ne heves duyuyor, neden ya gerçekten neden madem hevesiniz var güzel kızlara sevgili edinin ömrünüz boyunca, gidip de evlenmeyin böyle kırmayın insanların kalbini, kendimi ne kadarda değersiz hissettim anlatamam Allah'ın dan bulsun artık gerçekten çok sıkıldım, ama belliydi hep ben ilgi gösterdim ona hep ben sevdiğimi dile getirdim o bir kere tenezzül edipte göstermedi sevgisini ondan bu tavrı ne yaparsam yapayım bensiz yaşayamaz beni hep seviyor diye düşünüyor eminim
Haram şeyler her zman bı erkege daha çok cazip gelir dikkatini çeker erkekler adrenalin severlerpislikler

Tüm sayfalar yüklendi.