Sorum var Konu eşim kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Konu eşim kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,291 kez görüntülenmiş, 163 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu eşim kizlar
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Güven çok önemli bir şey canım benim kocam da telefonu elinden düşürmez, tuvalete banyoya mutfağa su içmeye bile gitse yanından ayırmıyor, kaç kez baktım defalarca kez kurcaladım telefonunu birşey çıkmadı ama o gece tesadüfen denk geldim , o günden sonra dedim ki daha önce acaba kaç kez böyle bişey yaptı yada yaptımı, çünkü bir iki gün sonra baktığımda mesajını silmişti , daha önce yaptıda bunun gibi sildimi diye , inşallah bişey çıkmaz canım dikkatli ol , benden daha fazla kimse eşine güvenemezdi ama demek ki herkes yaparmış diyorum artık,
Aynen öyle canım ben zaten kimseye güvenmem yaparsadw şaşırmam yani bekarken yapmış konuşmuş eski mesajlarını silmeyi unutmuştu ama gene de insan üzülüyor senden öncede olsa 🥲

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Aranızı bozmak gibi olmiyim ama instagarimin ayarlar kısımdan hangi videoları beğenip yorum yaptığı gözüküyor
Bakmayı çok isterim canım, şuan uyuyor bende az önce Instagramına baktım , tam olarak bu yorum ve beğenilere nasıl ulaşabilirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle canım ben zaten kimseye güvenmem yaparsadw şaşırmam yani bekarken yapmış konuşmuş eski mesajlarını silmeyi unutmuştu ama gene de insan üzülüyor senden öncede olsa 🥲
Ay canım seni çok iyi anlıyorum, biliyor musun evliliğimizin ilk yılında bende ilk defa o zmn telefonuna baktım benden önce çıktığı ve konuştuğu kızların mesajlarını silmemişti gördüm, benden önce olduğu için bişey diyemedim ama yinede çok üzülmüştüm 😟

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Bakmayı çok isterim canım, şuan uyuyor bende az önce Instagramına baktım , tam olarak bu yorum ve beğenilere nasıl ulaşabilirim
Önce onun profiline giriyosun yukarda köşede üç çizgi var oraya basiyosun hareketlerin yazıyor oraya tıklıyorsun zaten orda begenmler yorumlar vs hepsi çıkıyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar