Sorum var Konu eşim kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Konu eşim kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,836 kez görüntülenmiş, 163 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu eşim kizlar
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Demi ama bayağı iyi çok doğru söylüyorsun gerçekten de 🤗 ya evet hatırlıyorum yanlış hatırlamıyorsam sarılık dk galiba vardı hasthne de ondan dolayı da yatmıştınz kıyamam seninki de bayağı aktifmis masallahh 😂😂
Hastalığı say say bitmez uzamış sarılık, kanda enfeksiyon, korona, idrar yolu enfeksiyonu, orta kulak iltihabı, parazit ve daha nicesi 🤦🏻‍♀️ kız akşama kadar totosu yer görmüyor otursun diye çizgi film açıyorum ayakta git gel yaparak izliyor 😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hastalığı say say bitmez uzamış sarılık, kanda enfeksiyon, korona, idrar yolu enfeksiyonu, orta kulak iltihabı, parazit ve daha nicesi 🤦🏻‍♀️ kız akşama kadar totosu yer görmüyor otursun diye çizgi film açıyorum ayakta git gel yaparak izliyor 😂
Maşallah her şey de çıkmış 😏😏 ay onlar zor hastalık iyi atlatmış sende iyi baş etmişsin çok şükür canım
Maşallah 😂 bayağı hareketli seninki 😂 yemek yemesi nasıl peki?

Erkeklerin işi zor valla Allah selamet versin hepsine benim yoldaşıma da🌷
🥰❤️🤗🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah sorun çıkmaz Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah yaaa canım benim 🤗 benimki de tır şoförü ne zor meslek tehlikeli de Allah hepsinin yardımcısı olsun
Biliyom cnm seninkide tır şoförü Allah yardımcıları olsun rabbim tır esininkimi yoksa

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Maşallah her şey de çıkmış 😏😏 ay onlar zor hastalık iyi atlatmış sende iyi baş etmişsin çok şükür canım
Maşallah 😂 bayağı hareketli seninki 😂 yemek yemesi nasıl peki?
Çok şükür atlattık o günleri hatırlamak dahi istemiyorum psikolojim tamamen çökmüştü. Yemek konusunda hâlâ biberon mama içiyor alerjik olduğu için ve 1 yaşına kadar sürekli kusma olduğu için eline bişey veremedik şimdi yeni yeni ağzına simit salatalık falan götürmeyi öğrendi 1 haftadırda zorla olsa kaşık mama yedirmeye çalışıyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Çok şükür atlattık o günleri hatırlamak dahi istemiyorum psikolojim tamamen çökmüştü. Yemek konusunda hâlâ biberon mama içiyor alerjik olduğu için ve 1 yaşına kadar sürekli kusma olduğu için eline bişey veremedik şimdi yeni yeni ağzına simit salatalık falan götürmeyi öğrendi 1 haftadırda zorla olsa kaşık mama yedirmeye çalışıyorum
Oyy masallah 🧿 ne güzel yer yer annesi olsn canı sağolsun yer alışır sanki 💞 insallh o kötü günler birdaha gelmez oğlunu sağlıklı sıhhatli güzel bir şekilde büyütürsün canım benim 😍💕 evet o aralar çok kötüydün bir ara çok girmiyordun canım benim bak herşey yoluna girdi çok şükür 🥰🌷 alerji bazen bir yaşından sonra geçiyor sizinki de geçti mi cnmm ?

özgel

Kayıtlı Üye
rank
Ya kiclar kaç seferdir eşimden tlfonu istiyom gorumcemi arayam diyor o diyor ben ararım ne diyeceksin ben söylerim tlfonu istes m oğlum.icin randevu alacaktım sustu vemedi yani sanki tlfonu bana vermek istemiyor gibi kaç seferdir böyle yapiyor
direk eşinle bu konuyu konuş. senin bu tavırların bende vesveseye sebeb oluyor de. benim eşimde bir ara öyleydi ama o annesiyle çok özel konuşurdu beni öekiştirirdi birgün yakaladım kaynanamı arayıp senin yüzünden yuvam bozuluyor kocamı doldur ma demiştim. erkekler rahatlarına çok düşkün

direk eşinle bu konuyu konuş. senin bu tavırların bende vesveseye sebeb oluyor de. benim eşimde bir ara öyleydi ama o annesiyle çok özel konuşurdu beni öekiştirirdi birgün yakaladım kaynanamı arayıp senin yüzünden yuvam bozuluyor kocamı doldur ma demiştim. erkekler rahatlarına çok düşkün
Söyledim cnm bisrycikmafi şükür

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Oyy masallah 🧿 ne güzel yer yer annesi olsn canı sağolsun yer alışır sanki 💞 insallh o kötü günler birdaha gelmez oğlunu sağlıklı sıhhatli güzel bir şekilde büyütürsün canım benim 😍💕 evet o aralar çok kötüydün bir ara çok girmiyordun canım benim bak herşey yoluna girdi çok şükür 🥰🌷 alerji bazen bir yaşından sonra geçiyor sizinki de geçti mi cnmm ?
Güzel dileklerin için teşekkür ederim bitanem benim alerjisi hâlâ devam ediyor benimkinin çoklu gıda alerjisi var ve vücudunda kabartı yerine kusma, nefes darlığı ve baygınlık yapıyor buda mide bağırsak alerjisiymiş ne kanda nede deri testinde bulgu vermiyor. 3-4 ay önce 1 çay kaşığı yoğurt denettiler 1 saat içerisinde 7-8 defa hiçbir şey yemediği halde sarı su kustu nefesi gitti bayıldı direk acillik oldu kastan adrenalin vuruldu ve serum takıldı 3 gün kendine gelemedi. O halini görünce şuan denetmeye korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.