Sorum var Konu eşim kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Konu eşim kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,833 kez görüntülenmiş, 163 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu eşim kizlar
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼
Öyle bişey yapma cNm sakın nazallah uyuya kalır yolda
Yapmadım cnm tlfonu istedim hemn verdim baktım hiç bişey çıkmadı içim rahatladı dedim.niye birkaç seferdir tlfon istedim vermedin dedim dedi bilmiyom belki biseye dalmışım sana öyle denk geldi dediherseye baktım aldatma yok başka bişey yok dedi niye ilk önce tlfon istemedin baksaydin benim için sorun yok dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bazı erkeklerin akılları baya kıt oluyor gizlemek istedikleri an kendilerini ele veriyorlar 😂 evet kuzum Yuşa Han baya hareketlendi onun peşinden koşturuyorum

Sadece hesap değil genel söyledim telefonda gizlediği konuşma, uygulama, maddi hesap, video, fotoğraf gibi şeyler olabilir
Cnm baktım hiç bişey çıkmadı bide kızdı dedi seni niye aldatayim dedi

Esim az önce giti ise

Esim az önce giti ise

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Yapmadım cnm tlfonu istedim hemn verdim baktım hiç bişey çıkmadı içim rahatladı dedim.niye birkaç seferdir tlfon istedim vermedin dedim dedi bilmiyom belki biseye dalmışım sana öyle denk geldi dediherseye baktım aldatma yok başka bişey yok dedi niye ilk önce tlfon istemedin baksaydin benim için sorun yok dedi

Cnm baktım hiç bişey çıkmadı bide kızdı dedi seni niye aldatayim dedi

Esim az önce giti ise

Esim az önce giti ise
İyi cnm çok sevindim senin adına rabbim kimsenin yuvasını bozmasın

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet Ayşem aynı dediğin gibi oldu , bende hemen güveneceğimi sanmıyorum ama zamanla ilişkimiz nasıl bir hal alacak onu merak ediyorum canım, umarım güvenimi tekrar kıracak bişey yapmaz
Bence yapmaz canım endişe etme. Rabbim huzur bolca sevgi versin aranıza 😍🤲🏻

Bugün doktora gitdim ultra sona girdim bebeğin cinsiyetini yine öğrenemedim

O uku ilaclari çabuk uyutmuyor bide o ise gidiyorsa sabah uykudan da uyanamaz ben daha önce kullandim uyku ilacından eşinin uyku düzenini bozar o ilac gündüzleri sürekli uykusu gelir işe gidiyorsa sabahları iş yerinde de bu durum etkili olabilir
Ohooo birileri baya nazlı desene annesi 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bence yapmaz canım endişe etme. Rabbim huzur bolca sevgi versin aranıza 😍🤲🏻

Ohooo birileri baya nazlı desene annesi 😂😂
İnşallah canım Allah razı olsun inşallah 🤲

Cnm bunu eminim ki buradaki herkes biliyordur böyle bişey yazma geregi niye duydun 😅
Eşine uyku ilacı vermesin diye açıklıyor, iş saatleri değişkenlik gösterdiği için bu ona zarar verebilir, bide böyle gülerek kirmamalisin insanları, bizde bildiğimizi biliyoruz ama rencide etmemek gerekiyor insanları

Tir şoförüne eyer ya gece çalışıyordur yada gündüz çalışıyordur tir işleri farklı oluyor çalışma saatleri
Yok cnm ne alaka yolu neredeyse gündüzde kulaniyor akşamda oraya varana kadar o şehire varana kadar saddece 40 dk moläsi var bide ac olduğunda lokantada durup biseyler yiyor

Tir şoförüne eyer ya gece çalışıyordur yada gündüz çalışıyordur tir işleri farklı oluyor çalışma saatleri
Cnm benimki bazen 2 gün yolda kalıyor malesefebilgin için sağol cnm

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank

Eşine uyku ilacı vermesin diye açıklıyor, iş saatleri değişkenlik gösterdiği için bu ona zarar verebilir, bide böyle gülerek kirmamalisin insanları, bizde bildiğimizi biliyoruz ama rencide etmemek gerekiyor insanları

Ben zaten kırmamak adına gülerek emoji koydum ki samimi olsun diye ve bu söylediğimde rencide edecek bir şey bulamıyorum

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm ne alaka yolu neredeyse gündüzde kulaniyor akşamda oraya varana kadar o şehire varana kadar saddece 40 dk moläsi var bide ac olduğunda lokantada durup biseyler yiyor

Cnm benimki bazen 2 gün yolda kalıyor malesefebilgin için sağol cnm
Ablacım çoğu tir seferleri genellikle gece yol aliyorlar gecede uykuları geldikleri içinde geceyi 1 2 saatline petrol lerde uyuyorlar sakarya ya memleketime gidip gelirken bir sürü tir park edilidini görmüştüm birde yük bosaltiyorlar

Hem rica ederim ablam 🙂

Tüm sayfalar yüklendi.