Sorum var Konu eşim kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Konu eşim kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,833 kez görüntülenmiş, 163 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu eşim kizlar
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
İsmaili boşver bundan sonra oda yani barışmadıpınız sürece sadece oğlunun babası onun dışında sana karışma yeti yok ne güzel aklı başında bir anne adayısın kendi kararlarınu kendin ver kimseyi karıştırma yoksa ileride çocuğunun kararını bile sen veremezsin emin ol canım ben tavsiyede bulunuyorum uyup uymamak sana bağlu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözü korkmuş bir kere valla böyle kadınları gördükçe mutlu oluyorum ya erkeğe boyun eğmeyen 😍😍. O dersini almış rabbim yuvanıza huzur versin bolca
Bugün doktora gitdim ultra sona girdim bebeğin cinsiyetini yine öğrenemedim
Uyku ilacı ver uyanamasin rahat rahat bak teline
O uku ilaclari çabuk uyutmuyor bide o ise gidiyorsa sabah uykudan da uyanamaz ben daha önce kullandim uyku ilacından eşinin uyku düzenini bozar o ilac gündüzleri sürekli uykusu gelir işe gidiyorsa sabahları iş yerinde de bu durum etkili olabilir

Bugün doktora gitdim ultra sona girdim bebeğin cinsiyetini yine öğrenemedim

O uku ilaclari çabuk uyutmuyor bide o ise gidiyorsa sabah uykudan da uyanamaz ben daha önce kullandim uyku ilacından eşinin uyku düzenini bozar o ilac gündüzleri sürekli uykusu gelir işe gidiyorsa sabahları iş yerinde de bu durum etkili olabilir
Ya eşim tır soforu

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hic deme hiç

Aynen erkek milleti beklenir 😂 ama şimdi hepsi de öyle değil tabikii

Aynen erkek milleti beklenir 😂 ama şimdi hepsi de öyle değil tabikii

Buaralar yine yoktun cnm
Valla bazı erkeklerin akılları baya kıt oluyor gizlemek istedikleri an kendilerini ele veriyorlar 😂 evet kuzum Yuşa Han baya hareketlendi onun peşinden koşturuyorum

Yok malesef

Yok cnm o değil.hesabini bire bir babana soyler bilmiyom
Sadece hesap değil genel söyledim telefonda gizlediği konuşma, uygulama, maddi hesap, video, fotoğraf gibi şeyler olabilir

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Valla bazı erkeklerin akılları baya kıt oluyor gizlemek istedikleri an kendilerini ele veriyorlar 😂 evet kuzum Yuşa Han baya hareketlendi onun peşinden koşturuyorum

Sadece hesap değil genel söyledim telefonda gizlediği konuşma, uygulama, maddi hesap, video, fotoğraf gibi şeyler olabilir
Yess katılıyorum sana 😂👏 tam da öyle 😂 seninle Hazal çok netsiniz gerçekten canım
Oyy masallah tatlı günler kimisi yürümüyor diye dert yanar kimisi de emeklerken daha iyiydi der 😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yess katılıyorum sana 😂👏 tam da öyle 😂 seninle Hazal çok netsiniz gerçekten canım
Oyy masallah tatlı günler kimisi yürümüyor diye dert yanar kimisi de emeklerken daha iyiydi der 😂
Net olmak her zaman iyidir insanları sonradan kaybedeceğimize en baştan kaybediyoruz 😂😂😂 benimki her haliyle sıkıntılıydı ay. Bebekken hastalıkla uğraştım 15 günde bir hastanede yatıyorduk şimdi hiç oturmuyor baya hiperaktif doktora götürmeyi düşünüyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Net olmak her zaman iyidir insanları sonradan kaybedeceğimize en baştan kaybediyoruz 😂😂😂 benimki her haliyle sıkıntılıydı ay. Bebekken hastalıkla uğraştım 15 günde bir hastanede yatıyorduk şimdi hiç oturmuyor baya hiperaktif doktora götürmeyi düşünüyorum
Demi ama bayağı iyi çok doğru söylüyorsun gerçekten de 🤗 ya evet hatırlıyorum yanlış hatırlamıyorsam sarılık dk galiba vardı hasthne de ondan dolayı da yatmıştınz kıyamam seninki de bayağı aktifmis masallahh 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.