Sorum var Konu eşim kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Konu eşim kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,842 kez görüntülenmiş, 163 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu eşim kizlar
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Günaydın ☺️ keşke canım keşke olmasaydı ama yaşayacağımız varmış... şuan çok şükür kuzum gayet iyiyiz 🤲🏻Yok özlem birleşmeseydik ben kızım için destek almak zorunda dahi kalabilirdim 2 yaşında çocuk babaya ayrı yalanlar bana ayrı yalanlar söylemeye başlamıştı ve oraya giderken beni istemeye bana gelirken babayi getirmek istiyordu en son onu babasina bırakırken bana şöyle demişti anne babama yazık evi çirkin soğuk evinde böcekler var sulari akmiyo yemekleri çirkin böle yalanlara başvurup onu da bizim eve götürelim oda bizimle eğlensin mutlu olsun falan demişti aynını babasına da yapıyormuş ben artık bunları duyunca çok etkilendim zaten babamız sürekli bı barışma gayretindeydi oturduk konuştuk tekrar deneyebiliriz dedik e sonuç şimdi ikinciye hamileyim 😂😂😂
Yyaaaa cimcimeye bak sennn kıyamam ya oy op yerime fıstığı 💕💕 evet en çok olan onlara oluyor ve çok etkileniyorlar gerçekten miniği de sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim 🤗💕 hep mutlu olun evet keşke olmasaymis ama ne yapalım ya

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ağzıma kadar bir şey geldi se eşine az bile yapmışsın aferin kız valla anladıkları dil o eşin o korku varya ömrü blyunca Yeter kaybetme korkusunu anlamış olmuş
Aynn Ayşem , bugüne kadar onun için yaptıklarıma karşılık bunu mi laik gördün bana dedim sen bana bu kadar değer veriyormuş sun sevginde saygında verdiğin değer de bukadar miş işte dedim, ağladı resmen valla billa seni çok seviyorum bilmm yanlışlıkla olmuş elim emojiye değmiş bende diyordum benim gülüm neden beni bırakıp gitti o böyle bişey neden yapsın asla yapmaz diyordum dedi bende dedim ki bu saatten sonra senin Gül'ün mülün değilim ne dersen de artık zerre inancım yok sana , kalbim çok kırıldı Ayşe daha önce hiç böyle değersiz hissetmemiştim kendimi ama gördüğüm iyi oldu demek ki herkes o b.ku yiyormuş kimse o asla yapmaz demesin valla herkeste her şeyi yapabiliyor muş

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Almaya çalıştım ama alamadım şuan arabasının yanına giti gelsin açık açık konusacam tlfonu istiyecem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyom ban çok iyi davranıyor ama yinede içimde biseyler var sanki
Ya anldm canım peki şimdi durumlar nasıl?

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Günaydın ☺️ keşke canım keşke olmasaydı ama yaşayacağımız varmış... şuan çok şükür kuzum gayet iyiyiz 🤲🏻Yok özlem birleşmeseydik ben kızım için destek almak zorunda dahi kalabilirdim 2 yaşında çocuk babaya ayrı yalanlar bana ayrı yalanlar söylemeye başlamıştı ve oraya giderken beni istemeye bana gelirken babayi getirmek istiyordu en son onu babasina bırakırken bana şöyle demişti anne babama yazık evi çirkin soğuk evinde böcekler var sulari akmiyo yemekleri çirkin böle yalanlara başvurup onu da bizim eve götürelim oda bizimle eğlensin mutlu olsun falan demişti aynını babasına da yapıyormuş ben artık bunları duyunca çok etkilendim zaten babamız sürekli bı barışma gayretindeydi oturduk konuştuk tekrar deneyebiliriz dedik e sonuç şimdi ikinciye hamileyim 😂😂😂
Oy maşallah kuzum rabbim ikinci miniği de sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 prensese bak akıllı çıkmış o yaşta bir çocuğun bunları yapması bile insanın moralini alt üst eder ama işte bazen bazı şeyler öyle olmak zorunda oluyor belki o gün sen gitmeseydin eşin daha da ileri giderdi şükür ki o da aklını başına almış rabbim bir daha böyle bir hataya düşürmesin ne senin eşini ne biz kadınların eşini 🤲🏻❤️. Kaç haftalık gebesin canım bu arada

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın canım 🤗 Sağol yok bende ilk başlarda öle düşündüm zaten böle bir ortamda onu yetiştirmektense ayrılmak daha doğru bir karar olur diye ayrıldım ve açıkçası ihaneti hazmetmesi çok zor oldu ama evlat için onu da yapıyorsun şükür şimdi gayet iyiyiz ya her ailede olan küçük bir tartışmaydı ama o bile çocukta etki yarattı bir kaç saat geçtikten sonra zaten düzeldi ama işte bunu çocuk henüz atlatamadıği için çok etkilenmişti kesinlikle katılıyorum kadınlarımız her şeyin en iyisini hak ediyor 🤗🥰
Evet zaten çok iyi bir anne olduğunu düşünüyorum en iyi şartlarda büyüteceğinden eminim çalışma hayatınla ilgili yoruma denk gelmiştim hayran kaldım maşallah evladın güzel güzel büyüyecek onun için çok iyi bir örneksin Allah'ın izniyle burda o kadar çok çaresiz arkadaşlar oldu ki okurken insanın yüreğinin sızlamaması imkansız yorumum onlar içindi aslında

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynn Ayşem , bugüne kadar onun için yaptıklarıma karşılık bunu mi laik gördün bana dedim sen bana bu kadar değer veriyormuş sun sevginde saygında verdiğin değer de bukadar miş işte dedim, ağladı resmen valla billa seni çok seviyorum bilmm yanlışlıkla olmuş elim emojiye değmiş bende diyordum benim gülüm neden beni bırakıp gitti o böyle bişey neden yapsın asla yapmaz diyordum dedi bende dedim ki bu saatten sonra senin Gül'ün mülün değilim ne dersen de artık zerre inancım yok sana , kalbim çok kırıldı Ayşe daha önce hiç böyle değersiz hissetmemiştim kendimi ama gördüğüm iyi oldu demek ki herkes o b.ku yiyormuş kimse o asla yapmaz demesin valla herkeste her şeyi yapabiliyor muş
Ah mariyam ah ne diyebilirim tamam o kadar şey oldu kaynın görümcen ama ben eşinin bunu yapacağına aman vermemiştim ne bileyim ya hatta seninle yazışırken eşim soğuk dediğinde bile benim aklıma bu düşünce gelmemişti çünkü anlattığın kadarıyla iki yıldır seni nasıl sevdiğini biliyordum ama ben bile tuhaf oldum sen öyle diyince bende bazen eşimin ağzını arıyorum😂😂. Telefonun da şükür bir şey yok iş yerinde telefonlar bir yerde oluyormuş millet girip bakmasın mesajlara diye şifre koydu şifrsini her b@kunu bilirim bundqn şüphe etmiyorum ne zaman anormal bir şey olur ki inşallah olmaz o zaman düşünürüm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar