Sorum var Konu eşim kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Konu eşim kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,056 kez görüntülenmiş, 163 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu eşim kizlar
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
İsmaili boşver bundan sonra oda yani barışmadıpınız sürece sadece oğlunun babası onun dışında sana karışma yeti yok ne güzel aklı başında bir anne adayısın kendi kararlarınu kendin ver kimseyi karıştırma yoksa ileride çocuğunun kararını bile sen veremezsin emin ol canım ben tavsiyede bulunuyorum uyup uymamak sana bağlu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözü korkmuş bir kere valla böyle kadınları gördükçe mutlu oluyorum ya erkeğe boyun eğmeyen 😍😍. O dersini almış rabbim yuvanıza huzur versin bolca
Amin canım cümlemizinkine inşallah 🤲🏻 Rabb'im kimsenin ağzının tadını evinin huzurunu bozmasın inşallah 🤲🏻 çok zor süreçler yani özellikle çocuklar için bak geçenlerde küçük bir tartışma yaşadık eşimle kızım kulağıma eğilip anne hadi eşyalarımızı toplayıp gidelim bu evden dedi çok kötü oldum biz bu ayrılığı yaşadığımız da kızım daha 1.5 yaşındaydı ama çocuğun nasıl bilinçaltına yerleşmiş o durum o yüzden böle ayrılık durumları falan hele çocuk varsa Rabb'im kimseye göstermesin yaşatmasın çocukların gerçekten atlatamadiği bir süreç oluyo...

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım cümlemizinkine inşallah 🤲🏻 Rabb'im kimsenin ağzının tadını evinin huzurunu bozmasın inşallah 🤲🏻 çok zor süreçler yani özellikle çocuklar için bak geçenlerde küçük bir tartışma yaşadık eşimle kızım kulağıma eğilip anne hadi eşyalarımızı toplayıp gidelim bu evden dedi çok kötü oldum biz bu ayrılığı yaşadığımız da kızım daha 1.5 yaşındaydı ama çocuğun nasıl bilinçaltına yerleşmiş o durum o yüzden böle ayrılık durumları falan hele çocuk varsa Rabb'im kimseye göstermesin yaşatmasın çocukların gerçekten atlatamadiği bir süreç oluyo...
Olan da hep o naaumlara oluyor ya çok üzücü zavallı yavrum neler kuruyordur kafasında canım benim ama bazen onların iyiliği için birleşmek kadar ayrılmak da çok önemli mutsuz kavga gürültünün kötü sözün olduğu ortamda büyümeleri ilerde daha yıpratıcı oluyor Allah yardımcın olsun senin için üzgünüm kadınlar daha iyi koşullarda yaşamalı

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ya kiclar kaç seferdir eşimden tlfonu istiyom gorumcemi arayam diyor o diyor ben ararım ne diyeceksin ben söylerim tlfonu istes m oğlum.icin randevu alacaktım sustu vemedi yani sanki tlfonu bana vermek istemiyor gibi kaç seferdir böyle yapiyor
Bizim tlf larimizda şifre yok eşimin sosyal medyası da yok Facebook instegram kullanmaz bir e
WhatsApp var onuda hep bilirim kiminle konuştuğunu benim tlf omunkide ortada zaten önümüzde durur oturduğumuz zaman

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ya kiclar kaç seferdir eşimden tlfonu istiyom gorumcemi arayam diyor o diyor ben ararım ne diyeceksin ben söylerim tlfonu istes m oğlum.icin randevu alacaktım sustu vemedi yani sanki tlfonu bana vermek istemiyor gibi kaç seferdir böyle yapiyor
Bizim tlf larimizda şifre yok eşimin sosyal medyası da yok Facebook instegram kullanmaz bir e
WhatsApp var onuda hep bilirim kiminle konuştuğunu benim tlf omunkide ortada zaten önümüzde durur oturduğumuz zaman

Konuyu görünce takibe aldım tüm yazışmaları okudum yani yazmamak için kendimi çok zor tuttum ama inşallah şüphelerinde yanılıyorsundur sadece bir kuruntudur diye umut ederek başımdan geçenleri anlatmak istiyorum. Eşimin telefonuna hiç bakmazdim kızım 1.5 yaşındaydı ve biz 3 yıllık evliydik. Ve bu üç yıl içerisinde telefonu bir kere dahi elime almışlığım yoktu. Bı gece içime bı kurt düştü oda uyuyordu telefonda şarjda duruyordu aldım elime başka bir Facebook hesabının olduğunu ve bu hesaptan 1 yıldır yabancı bir kadınla sadece sosyal medya üzerinden aldatildiğımı öğrendim tepemden kaynar sular döküldü donup kaldım bir iki saat kendime gelemedim sonra ekran fotoğraflarini alıp kendime gönderdim ve sildim onun telden hiç bişey olmamış gibi tlf yerine bıraktım ikinci gün direkt mahkeme ve boşandım tabi benimki yalvardı yakardı ortalığı yıktı işte ben gerçekten yapsam dibindeki insanlarla yapardım neden elimin ulaşamadığıyla yapayım tamamen zaman harcamak falan fistan ama nafile boşandım 2 sene ayrı kaldık o süreçte kızım çok etkilendi ve biz tekrar birleşme kararı aldık tabi tüm sosyal medya hesapları falan kapatıldı açılmamak üzere ve belli başlı şartlar üzerine kurulu bir evlilik oldu 2 yıl oldu bir araya geleli çok şükür bir dediğim iki olmuyo ödü kopuyo geri gitcem diye... neyse çok uzattım ama inşallah şüphelerinde yanılıyorsundur ve böle bişey yaşamazsın ama ilk fırsatta o telefonu iyice kontrol et
Alamaiyom bir türlü

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Tlfonu yastığın altına koyuyor nasıl bakacam
Sessizce çek çıkart sende ne var bir ilçe kaşık sapı vs olsa onla ittirip de alablrsn.cnm

Konuyu görünce takibe aldım tüm yazışmaları okudum yani yazmamak için kendimi çok zor tuttum ama inşallah şüphelerinde yanılıyorsundur sadece bir kuruntudur diye umut ederek başımdan geçenleri anlatmak istiyorum. Eşimin telefonuna hiç bakmazdim kızım 1.5 yaşındaydı ve biz 3 yıllık evliydik. Ve bu üç yıl içerisinde telefonu bir kere dahi elime almışlığım yoktu. Bı gece içime bı kurt düştü oda uyuyordu telefonda şarjda duruyordu aldım elime başka bir Facebook hesabının olduğunu ve bu hesaptan 1 yıldır yabancı bir kadınla sadece sosyal medya üzerinden aldatildiğımı öğrendim tepemden kaynar sular döküldü donup kaldım bir iki saat kendime gelemedim sonra ekran fotoğraflarini alıp kendime gönderdim ve sildim onun telden hiç bişey olmamış gibi tlf yerine bıraktım ikinci gün direkt mahkeme ve boşandım tabi benimki yalvardı yakardı ortalığı yıktı işte ben gerçekten yapsam dibindeki insanlarla yapardım neden elimin ulaşamadığıyla yapayım tamamen zaman harcamak falan fistan ama nafile boşandım 2 sene ayrı kaldık o süreçte kızım çok etkilendi ve biz tekrar birleşme kararı aldık tabi tüm sosyal medya hesapları falan kapatıldı açılmamak üzere ve belli başlı şartlar üzerine kurulu bir evlilik oldu 2 yıl oldu bir araya geleli çok şükür bir dediğim iki olmuyo ödü kopuyo geri gitcem diye... neyse çok uzattım ama inşallah şüphelerinde yanılıyorsundur ve böle bişey yaşamazsın ama ilk fırsatta o telefonu iyice kontrov
Bol kararlısın ne kadar güzel 💕 keşke böyle olsamasaymış üzüldüm gerçekten şuan peki araniz nasıl?.yani kziin için birleşmissiniz ya peki birlesmeseniz kızın daha cok kötü olur muydu canım? Kız varya evlat için çiğ tavuk yenir gerçekten

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
Olan da hep o naaumlara oluyor ya çok üzücü zavallı yavrum neler kuruyordur kafasında canım benim ama bazen onların iyiliği için birleşmek kadar ayrılmak da çok önemli mutsuz kavga gürültünün kötü sözün olduğu ortamda büyümeleri ilerde daha yıpratıcı oluyor Allah yardımcın olsun senin için üzgünüm kadınlar daha iyi koşullarda yaşamalı
Günaydın canım 🤗 Sağol yok bende ilk başlarda öle düşündüm zaten böle bir ortamda onu yetiştirmektense ayrılmak daha doğru bir karar olur diye ayrıldım ve açıkçası ihaneti hazmetmesi çok zor oldu ama evlat için onu da yapıyorsun şükür şimdi gayet iyiyiz ya her ailede olan küçük bir tartışmaydı ama o bile çocukta etki yarattı bir kaç saat geçtikten sonra zaten düzeldi ama işte bunu çocuk henüz atlatamadıği için çok etkilenmişti kesinlikle katılıyorum kadınlarımız her şeyin en iyisini hak ediyor 🤗🥰

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
Sessizce çek çıkart sende ne var bir ilçe kaşık sapı vs olsa onla ittirip de alablrsn.cnm

Bol kararlısın ne kadar güzel 💕 keşke böyle olsamasaymış üzüldüm gerçekten şuan peki araniz nasıl?.yani kziin için birleşmissiniz ya peki birlesmeseniz kızın daha cok kötü olur muydu canım? Kız varya evlat için çiğ tavuk yenir gerçekten
Günaydın ☺️ keşke canım keşke olmasaydı ama yaşayacağımız varmış... şuan çok şükür kuzum gayet iyiyiz 🤲🏻Yok özlem birleşmeseydik ben kızım için destek almak zorunda dahi kalabilirdim 2 yaşında çocuk babaya ayrı yalanlar bana ayrı yalanlar söylemeye başlamıştı ve oraya giderken beni istemeye bana gelirken babayi getirmek istiyordu en son onu babasina bırakırken bana şöyle demişti anne babama yazık evi çirkin soğuk evinde böcekler var sulari akmiyo yemekleri çirkin böle yalanlara başvurup onu da bizim eve götürelim oda bizimle eğlensin mutlu olsun falan demişti aynını babasına da yapıyormuş ben artık bunları duyunca çok etkilendim zaten babamız sürekli bı barışma gayretindeydi oturduk konuştuk tekrar deneyebiliriz dedik e sonuç şimdi ikinciye hamileyim 😂😂😂

Almaya çalıştım ama alamadım şuan arabasının yanına giti gelsin açık açık konusacam tlfonu istiyecem

Var birşeyler cnm o zaman sen onun çaresine bak 🤦🤷 sebebi ne yani
Bilmiyom ban çok iyi davranıyor ama yinede içimde biseyler var sanki

Tüm sayfalar yüklendi.