Sorum var Konu eşim kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 Erkek Annesi👼🏼🧿 tarafından oluşturulan Konu eşim kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,832 kez görüntülenmiş, 163 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Konu eşim kizlar
Konbuyu başlatan 2 Erkek Annesi👼🏼🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ah mariyam ah ne diyebilirim tamam o kadar şey oldu kaynın görümcen ama ben eşinin bunu yapacağına aman vermemiştim ne bileyim ya hatta seninle yazışırken eşim soğuk dediğinde bile benim aklıma bu düşünce gelmemişti çünkü anlattığın kadarıyla iki yıldır seni nasıl sevdiğini biliyordum ama ben bile tuhaf oldum sen öyle diyince bende bazen eşimin ağzını arıyorum😂😂. Telefonun da şükür bir şey yok iş yerinde telefonlar bir yerde oluyormuş millet girip bakmasın mesajlara diye şifre koydu şifrsini her b@kunu bilirim bundqn şüphe etmiyorum ne zaman anormal bir şey olur ki inşallah olmaz o zaman düşünürüm
Bana hala eskisi gibi ilk günkü gibi kayınlarım gittikten sonra eskiden olduğu gibi eve erken gelir benimle sohbet eder hiçbir sıkıntı yok düzeldi şükür ama geçen onu gördüğümde ben bile inanamadım , aslında bana kendiside gösterdi benim mesajı gördüğüm akşamın sabahina gönderdiği mesaja sonrasında pardon kardeşim yanlışlıkla olmuş nasıl olduğunu inanın anlamadım kusura bakmayın diye yazmıştı, kadında sorun değil diye cevap vermişti ama yanlışlıkla olsa bile tanımadığı bir kadını takip edemez hikâyesine bakamaz bu affedilemez , o mesajı gördüğümde çok kötü hissettim 😒 inşallah herşey eskisi gibi güzel olur artık içimde sürekli bir şüphe var bilemiyorum, onun sadece telefon kilidi vardır onuda biliyordum ama bir aydır telefonu değiştirdikten sonra şifre falan kullanmıyor telefonunuda saklamaz asla ,alıp baksam da almaz benden

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bana hala eskisi gibi ilk günkü gibi kayınlarım gittikten sonra eskiden olduğu gibi eve erken gelir benimle sohbet eder hiçbir sıkıntı yok düzeldi şükür ama geçen onu gördüğümde ben bile inanamadım , aslında bana kendiside gösterdi benim mesajı gördüğüm akşamın sabahina gönderdiği mesaja sonrasında pardon kardeşim yanlışlıkla olmuş nasıl olduğunu inanın anlamadım kusura bakmayın diye yazmıştı, kadında sorun değil diye cevap vermişti ama yanlışlıkla olsa bile tanımadığı bir kadını takip edemez hikâyesine bakamaz bu affedilemez , o mesajı gördüğümde çok kötü hissettim 😒 inşallah herşey eskisi gibi güzel olur artık içimde sürekli bir şüphe var bilemiyorum, onun sadece telefon kilidi vardır onuda biliyordum ama bir aydır telefonu değiştirdikten sonra şifre falan kullanmıyor telefonunuda saklamaz asla ,alıp baksam da almaz benden
Bak sana dediğim gibiymiş demek ki kardeşleri var diye onunda artık canı sıkılıyormuş ki onlar gider gitmez eski haline dönmüş adam ama. Bu takip edip mesaj yazma şeyine bende asla gelemem bence biz kadınlaşrın hiç biei bunu kabul edemez. Güven konusuda zamanla alışır mariyam ben sana bir anda güven demem ama çokta araya cephe koyma eşinle

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Senden gizli bişey yapıyordur bu sadece aldatma olmayabilir. Birine gizli para gönderir, birşeyler izler, farklı uygulamalar vardır vs

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Erkek mileti ne yapalim
Hic deme hiç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senden gizli bişey yapıyordur bu sadece aldatma olmayabilir. Birine gizli para gönderir, birşeyler izler, farklı uygulamalar vardır vs
Aynen erkek milleti beklenir 😂 ama şimdi hepsi de öyle değil tabikii

Buaralar yine yoktun cnm

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Hic deme hiç

Buaralar yine yoktun cnm
Şimdi 😅

Dimi dicektim 😅

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bak sana dediğim gibiymiş demek ki kardeşleri var diye onunda artık canı sıkılıyormuş ki onlar gider gitmez eski haline dönmüş adam ama. Bu takip edip mesaj yazma şeyine bende asla gelemem bence biz kadınlaşrın hiç biei bunu kabul edemez. Güven konusuda zamanla alışır mariyam ben sana bir anda güven demem ama çokta araya cephe koyma eşinle
Evet Ayşem aynı dediğin gibi oldu , bende hemen güveneceğimi sanmıyorum ama zamanla ilişkimiz nasıl bir hal alacak onu merak ediyorum canım, umarım güvenimi tekrar kıracak bişey yapmaz

Tüm sayfalar yüklendi.