KONU GAMZE 🥺🥺🥺DUA EDİN

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan KONU GAMZE 🥺🥺🥺DUA EDİN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,276 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı KONU GAMZE 🥺🥺🥺DUA EDİN
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar dün saat 3 gibi ablamın yüzüne soba patlamış.😔Yüzü kaşı kirpiği hepsi yanmış. Göz muayenesine gidecek yarın lütfen dua edin gözünde bir sorun çıkmasın çünkü gözünün ikisinide bulanık görüyormuş.Zaten sol gözündede katarakt varmış çok kötü oldu. Dualarınızı esirgemeyin lütfen...
Bu hayırlı günlerde aylarda rabbim yardımcısı olsun ben çok üzüldüm şok oldum...😪😪😪
Yaa çok üzüldüm gerçekten canım benim bende sobadan ve ateşten çok korkarım ya canım benim tabiki de duamızı ederiz canım benim kız bize de haber ver lütfen merak ettim ya üzüldüm de

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
S
Kızlar dün saat 3 gibi ablamın yüzüne soba patlamış.😔Yüzü kaşı kirpiği hepsi yanmış. Göz muayenesine gidecek yarın lütfen dua edin gözünde bir sorun çıkmasın çünkü gözünün ikisinide bulanık görüyormuş.Zaten sol gözündede katarakt varmış çok kötü oldu. Dualarınızı esirgemeyin lütfen...
Bu hayırlı günlerde aylarda rabbim yardımcısı olsun ben çok üzüldüm şok oldum...😪😪😪
Ay inanmıyorum yaa çok kötü soba nasıl patladı ki Rabbim acil.sifa versin son durumu nasil

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şifa versin canım inşallah gözlerinde bişy yoktur 😟🙁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar