KONU GAMZE 🥺🥺🥺DUA EDİN

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan KONU GAMZE 🥺🥺🥺DUA EDİN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,266 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı KONU GAMZE 🥺🥺🥺DUA EDİN
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün saat 3 gibi ablamın yüzüne soba patlamış.😔Yüzü kaşı kirpiği hepsi yanmış. Göz muayenesine gidecek yarın lütfen dua edin gözünde bir sorun çıkmasın çünkü gözünün ikisinide bulanık görüyormuş.Zaten sol gözündede katarakt varmış çok kötü oldu. Dualarınızı esirgemeyin lütfen...
Bu hayırlı günlerde aylarda rabbim yardımcısı olsun ben çok üzüldüm şok oldum...😪😪😪
Soba derken evi ısıtmak için kullanılan soba mi o nasıl patladi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok canım çok şükür onlar da bir şey yok çok şükür koridorda oyuncaklarıyla oynarken Ablam o anda soba yüzünü patlamış canım
Anladım canım şükür ki onlar orada değilmiş rabbim esirgemiş minikleri. Rabbim Gamzeye de Şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏🏻

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün saat 3 gibi ablamın yüzüne soba patlamış.😔Yüzü kaşı kirpiği hepsi yanmış. Göz muayenesine gidecek yarın lütfen dua edin gözünde bir sorun çıkmasın çünkü gözünün ikisinide bulanık görüyormuş.Zaten sol gözündede katarakt varmış çok kötü oldu. Dualarınızı esirgemeyin lütfen...
Bu hayırlı günlerde aylarda rabbim yardımcısı olsun ben çok üzüldüm şok oldum...😪😪😪
Ay soba nasıl patlıyor çok geçmiş olsun inşallah iyidir çok şasırdım ve üzüldüm yaa 😟😔

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ay çok üzüldüm canım ya çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah 🤲🙄 kömür sobası bazen patlıyor üstten🙄 inşallah kötü birşeyi yoktur canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar