KONU GAMZE 🥺🥺🥺DUA EDİN

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan KONU GAMZE 🥺🥺🥺DUA EDİN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,277 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı KONU GAMZE 🥺🥺🥺DUA EDİN
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Anladım kuzum çok geçmiş olsun ya inşallah çok ciddi değildir
Konuştum ya aysenurum çok şükür kendi aradı dediğim gibi işte yüzüm yaniyo diyo bide hava faln vermişler duman direk ağzı ve burnuna kaçınca haliyle nefes darlığına var öyle işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende çok merak ediyorum neden acmiyorlarki 🥲
Açtı cnm kendi döndü eve gelmiş evde olmuş iyiymiş sadece göze görüncek yarin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Konuştum ya aysenurum çok şükür kendi aradı dediğim gibi işte yüzüm yaniyo diyo bide hava faln vermişler duman direk ağzı ve burnuna kaçınca haliyle nefes darlığına var öyle işte

Anladım canım yanar canım ya yanmaz mı baya bir zaman acısı geçmez onun yanık bölümüne filan gitmiş mi krem filan verdiler mi canım

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Çok sukur kuzum ya

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün saat 3 gibi ablamın yüzüne soba patlamış.😔Yüzü kaşı kirpiği hepsi yanmış. Göz muayenesine gidecek yarın lütfen dua edin gözünde bir sorun çıkmasın çünkü gözünün ikisinide bulanık görüyormuş.Zaten sol gözündede katarakt varmış çok kötü oldu. Dualarınızı esirgemeyin lütfen...
Bu hayırlı günlerde aylarda rabbim yardımcısı olsun ben çok üzüldüm şok oldum...😪😪😪
Çok geçmiş olsun yaa Rabbim şifa versin inşallah 😔 çok ciddi değildir yanıkları 😔😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar