KONU GAMZE 🥺🥺🥺DUA EDİN

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan KONU GAMZE 🥺🥺🥺DUA EDİN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,270 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı KONU GAMZE 🥺🥺🥺DUA EDİN
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün saat 3 gibi ablamın yüzüne soba patlamış.😔Yüzü kaşı kirpiği hepsi yanmış. Göz muayenesine gidecek yarın lütfen dua edin gözünde bir sorun çıkmasın çünkü gözünün ikisinide bulanık görüyormuş.Zaten sol gözündede katarakt varmış çok kötü oldu. Dualarınızı esirgemeyin lütfen...
Bu hayırlı günlerde aylarda rabbim yardımcısı olsun ben çok üzüldüm şok oldum...😪😪😪
Rabbim bu hayırlı günler hatrı suyu hürmetine şifa versin inşallah hayırlı haberlerle🤲

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Rabbim bu hayırlı günler hatrı suyu hürmetine şifa versin inşallah hayırlı haberlerle🤲
Amin inşallah teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cümlemizden insallan canım benim konustunuzmu birdaha
Yok cnm ya tele cvp vermiyo eniştemide aradım görümcesini faln cvp yok yaaaa🥺🥺çıldırcam ya delircm burda resmen kafayı yicm

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün saat 3 gibi ablamın yüzüne soba patlamış.😔Yüzü kaşı kirpiği hepsi yanmış. Göz muayenesine gidecek yarın lütfen dua edin gözünde bir sorun çıkmasın çünkü gözünün ikisinide bulanık görüyormuş.Zaten sol gözündede katarakt varmış çok kötü oldu. Dualarınızı esirgemeyin lütfen...
Bu hayırlı günlerde aylarda rabbim yardımcısı olsun ben çok üzüldüm şok oldum...😪😪😪
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah evlatlarına bağışlasın gerçekten çok üzüldüm 😔

Tüm sayfalar yüklendi.